اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۰۹:۵۶:۰۳       ۱۵
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت تشکل های صنفی در آموزش و پرورش،گفت: تشکل‌های فرهنگیان ظرفیت بسیار توانمندی هستند که می توانند بخش عمده ای از انرژی شان را بر ارائه راه حل هایی برای برون رفت از مشکلات آموزش و پرورش  بگذارند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۱۰:۰۹:۰۰       ۱۵
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رسالت مهم نظام تعلیم و تربیت، آموزش دانش آموزان است و هنری که آموزش‌وپرورش می‌تواند در این زمینه داشته باشد، آشنایی دانش آموزان با مسائل اقتصادی در بلندمدت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۰۸:۵۳:۰۴       ۱۱
رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی از تجهیز همه مدارس آموزش‌ از راه دور به آموزش الکترونیکی تا سال 1400 خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۰۸:۴۹:۲۵       ۱۵
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر حفظ کیفیت آموزش در مدارس خارج از کشور گفت: باید از شیوه های نوین در اداره مدارس خارج از کشور استفاده کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۱۱:۴۱:۵۵       ۲۸
 ثبت سفارش کتاب‌های پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، پایه‌های یازدهم و دوازدهم دوره متوسطه و پایه‌های هشتم و نهم کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعدادهای درخشان آغازشده و تا 20 خرداد ادامه دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ ۰۹:۴۱:۲۴       ۱۲
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به محوریت مدرسه در مسابقات بین‌المللی قرآن جهان اسلام، از مشارکت بیش از 7 میلیون و 500 هزار دانش‌آموز در مرحله مقدماتی مسابقات بین‌المللی قرآن جهان اسلام در سطح آموزشگاه ها خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۰۷:۳۶:۳۸       ۱۸
کاظمی تصریح کرد: شعار مسابقات امسال «یک کتاب و یک امت» است که شعار وحدت بخشی است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۱:۴۴       ۱۷
مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، از تغییر آیین‌نامه تسهیلات پذیرش با آزمون دارندگان مدال المپیادهای علمی کشوری خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ ۰۷:۵۵:۱۴       ۳۲
استقبال وزیر آموزش و پرورش از تصمیم گروه‌های جهادی دانشجو‌معلم برای بازسازی مدارس سیل‌زده
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ ۰۷:۴۷:۲۵       ۱۶
نماینده ویژه وزیر آموزش‌وپرورش در بازدید از استان لرستان با اشاره به آخرین ارزیابی‌ها از خسارت سیل گفت: تاکنون 81 مدرسه با 344 کلاس تخریب‌شده است، 550 مدرسه نیاز به تعمیر دارد و 121 مدرسه تجهیزات و وسایل خود را ازدست‌داده‌اند و حداقل به 200 کانکس برای مناطق سیل‌زده بالاخص مناطق روستایی مورد نیاز است.
  ادامه مطلب...