اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۶:۵۱:۵۰       ۱۱۹
نشست شورای معاونان اداره کل و روسای مناطق آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در محل دفتر تولیت حرم مطهر و مرکز نشر آثار امام خمینی برگزار شد .
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۰۸:۲۰:۲۰       ۱۱
در راستای اجرا سند تحول بنیادین وزیر آموزش و پرورش طی دستورالعملی طرح توسعه ورزش فرهنگیان، با اولویت زنان را جهت اجرا به استان ها ابلاغ کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۰۸:۱۸:۴۳       ۱۴
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اقدام به جشنواره‏ کودکآنلاین وب‌سری و فیلم کوتاه با محوریت فضای مجازی را برگزار می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ ۱۰:۱۰:۴۴       ۸
سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در شانزدهمین جشنواره کتاب رشد با اشاره به برگزاری آزمون های متعدد توسط موسسات مختلف برای دانش آموزان گفت: با ارزیابی مستمر دانش آموزان پیشرفتی در کشور حاصل نمی شود بلکه باید یادگیری پایدار را جایگزین آن کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ ۱۰:۰۶:۵۷       ۹
در نشست گفتگوی بین نسلی معاون پرورشی و فرهنگی اظهار کرد: گفتگوی بین نسلی می تواند به برنامه اثربخش و فراگیری تبدیل شود که باعث توسعه سواد و مهارت دانش آموزان و مقابل با آسیب ها می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۰۹:۰۱:۱۲       ۲۳
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در آئین تکریم و معارفه مدیران کل آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به نظریه‌پردازی‌ها در دهه‌ای اخیر گفت؛ آموزش‌وپرورش باید در عمل در اولویت مسئولین قرار گیرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۰۸:۴۴:۴۵       ۲۰
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران از فراهم شدن مقدمات انعقاد قرارداد درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل با بیمه دی خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ ۰۹:۵۱:۳۳       ۱۵
وزارت آموزش و پرورش و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، تفاهم نامه ای مشترک را امضا کردند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۰۹:۰۴:۳۱       ۱۸
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه در چهارمین روز از جشنواره بیش از 80 فیلم کوتاه؛ بلند، مستند؛ داستانی و پویانمایی نمایش داده می‌شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم       ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۱۱:۴۷:۱۴       ۱۰۱
مشاور مدیر کل و رئیس اداره استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان استان از تشکیل کارگروه هنر ومهارت آموزی در سمپاد شهرستان های استان تهران خبر داد.
  ادامه مطلب...