تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۹:۵۷:۲۷
کد مطلب:  9A0xUD9S
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ گويي به شكايات وزارت آموزش و پرورش :
دانش آموزان را به سمت دست ورزی، دل ورزی وعقل ورزی سوق دهیم

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ گويي به شكايات وزارت آموزش و پرورش در تبریز با بیان اینکه مدیران مدارس دغدغه فرهنگی و تربیتی ندارند، اظهار کرد: باید دانش آموزان را به سمت دست ورزی، دل ورزی و عقل ورزی سوق دهیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از آذربایجان شرقی، رحیم میرشاه ولد، کار در آموزش و پرورش را سخت و طاقت فرسا عنوان کرد و گفت: با توجه به بحران های مالی که در کشور بوده، مسئولین آموزش و پرورش با رویکرد تعاملی و جهادی با توجه به ارزیابی عملکرد در شاخص های عمومی و اختصاصی اقدامات خوبی انجام داده اند.

مدیر کل ارزیابی عملکرد وزارت تاکید کرد: تصمیمات ستاد در مدارس عملیاتی می شود و باید طوری برنامه ریزی شود که خروجی در مدارس مطلوب و با کیفیت باشد.

وی با بیان اینکه مدیران مدارس دغدغه ی فرهنگی و تربیتی ندارند، افزود: باید جایگاه فعالیت های فرهنگی و تربیتی در مدارس نهادینه شود.

میر شاه ولد با تاکید بر سوق مدارس به سمت دست ورزی، دل ورزی و عقل ورزی، اظهار کرد: دانش آموزان باید مسئولیت پذیر تربیت شوند و صمیمیت و محبت را در مدرسه بیاموزند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات تصریح کرد: ما باید به دانش آموزان زمینه فکر کردن، عمل کردن و ابراز کردن به ان را فراهم کنیم با توجه به اینکه دانش آموز فقط در مدرسه تربیت می شود.

گفتنی است جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش ،مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش صبح امروز در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :