تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ ۱۰:۱۳:۵۹
کد مطلب:  W1suvl32
مدیركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت آموزش و پرورش:
وظيفه خطير آموزش و پرورش فرهنگ سازي است

مدیركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت آموزش و پرورش گفت: وظيفه خطير فرهنگيان در آموزش و پرورش فرهنگ سازي است

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل ازاستان گلستان،؛ رحيم ميرشاه ولد در جلسه شوراي معاونين آموزش و پرورش شهرستان گنبدكاووس با اشاره به اهميت ايجاد فضاي نقد و نقدپذيري در آموزش و پرورش اظهاركرد: اگر فضاي نقد در مدرسه و محيط كار ايجاد شود منجر به ايجاد فضاي صميمي و همراهي دانش آموزان و همكاران را درپي خواهد داشت.

مدیركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت آموزش و پرورش تصريح كرد: فضاي صميمي با رعايت چارچوب‌ها منجر مي‌شود كه آموزش و پرورش برنامه هاي خود را بهتر هدف گذاري كند.

مدیركل ارزيابي عملكرد و رسيدگي به شكايات وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان كرد: متأسفانه بسيار از ما نتوانستيم آن فضاي نقد را ايجاد بكنيم و از اين همراهي و همگامي همكاران و دانش‌آموزان در مدارس و محيط كاري استفاده كنيم و اينها از اشكالات نظام آموزشي كشور است.

ميرشاه ولد با بيان اين كه باید در آموزش و پرورش و مدارس نظام نقد و نقادی نهادینه شود، افزود: نقد و نقادي باعث ارتقاي سیستم شده و افزایش اعتماد عمومی را در پی خواهد داشت.

وی بر ارائه گزارش صادقانه، بدون پیشداوری و تملق گویی توسط مديران، كارشناسان و مسئولان به مسئولان بالا دست تاکید و خاطر نشان کرد: عدم ارائه واقعیت‌ها به مدیران ظلم به سیستم بوده و مانع تحقق اهداف می‌شود.

ميرشاه ولد تأكيد كرد: وظيفه سنگين و خطير آموزش و پرورش فرهنگ‌سازي است و اين امر نيز نيازمند صبر و شكيبايي و تلاش مستمر است.

به اشتراک بگذارید :