تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۷:۰۲
کد مطلب:  kQeT9ztR
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:
تحقیق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان، بهترین فرصت برای شفاف سازی است

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان همکاری تمامی بخش های موسسه با هیات تحقیق و تفحص را امری الزامی و قانونی دانست و گفت: تحقیق و تفحص را یک فرصت می‌دانم زیرا یک هیات بیرون از سازمان با اختیارات ویژه‌ و نگاه موشکافانه اقدام به پالایش امور موسسه می‌کند.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از صندوق ذخيره فرهنگيان، مهدی نیکدل در نشست مدیران ارشد موسسه با مدیران عامل شرکت‌های تابعه به منظور هماهنگی همه جانبه با تیم تحقیق و تفحص که در سالن همایش های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد، اظهاركرد: برخی افراد تحقیق و تفحص را تهدید می‌دانند در حالی‌که معتقدم مدیران قوی می‌توانند این مساله را به یک فرصت تبدیل کنند.

 مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از مدیران عامل شرکت های تابعه خواست تا با اعضای هیات تحقیق و تفحص، نهایت همکاری را داشته باشند، تصريح كرد: مشاور اینجانب در امور ارتباطات با نهادها، وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها نیز به عنوان رابط موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و مجلس شورای اسلامی تعیین شده اند لذا انتظار می رود تمامی مدیران عامل شرکت های تابعه موسسه همکاری لازم را با این همکاران داشته باشند.

 وي ضمن تاکید بر لزوم ورود به برنامه های بلند مدت و استراتژیک برای موسسه و شرکت های تابعه گفت: همکاری با هیات تحقیق و تفحص در صدر برنامه های موسسه و شرکت های تابعه قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :