تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴ ۰۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  
با حضور سرپرستان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی صورت گرفت:
امضای تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه

در مراسمی با حضور سرپرستان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تفاهم نامه‌ای در جهت گسترش همکاری‌‌های علمی و پژوهشی میان دو دانشگاه منعقد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، در این تفاهم نامه زمینه های همکاری و هم افزایی بیشتر امکانات و پتانسیل‌های آموزشی و پژوهشی دو دانشگاه با هدف اثرگذاری و خدمت بیشتر به مجموعه آموزش و پرورش مورد تاکید قرار گرفته است.

 بر این اساس، برگزاری همایش های مشترک علمی و بین المللی، برگزاری نشست های تخصصی و علمی مشترک، بازنگری و بازآرایی منابع دروس تخصصی دانشجویان تربیت معلم و انعقاد قراردادهای پژوهشی و تحقیقاتی مشترک در جهت مسایل آموزشی و با توجه به ظرفیت های طرفین به عنوان بخشی از همکاری های مشترک در این تفاهم نامه تصریح شده است.

در این مراسم، روسای دو دانشگاه بر توانمندی های خاص هر دو دانشگاه در زمینه آموزش و پژوهش با وجود ماموریت مشترک آنها در تربیت معلم و دبیران و رفع نیازهای آموزشی و پژوهشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کردند.

گفتنی است؛ این  تفاهم نامه در روز یکشنبه دوازدهم مردادماه به امضای محمود مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان و حمیدرضا عظمتی سرپرست دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی رسید.

شایان ذکر است، در حال حاضر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی وظیفه تربیت دبیران فنی و دانشگاه فرهنگیان در حوزه تربیت معلم و دبیران غیرفنی مشغول فعالیت می باشند.

به اشتراک بگذارید :