تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ ۱۲:۵۰:۳۴
کد مطلب:  gTxskcln
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:
امتحانات نهایی پایه یازدهم هنوز تعیین تکلیف نشده است

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: تعیین وضعیت برگزاری امتحانات نهایی پایه یازدهم در دستور کار شورا بوده اما هنوز قطعی نشده است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از شوراي عالي آموزش و پرورش، مهدی نوید ادهم  در مورد تعیین تکلیف  وضعیت امتحانات نهایی در پایه های تحصیلی مختلف با توجه به تغییر تدریجی نظام آموزشی، افزود: امسال پایه یازدهم در مدارس استقرار یافته اما هنوز وضعیت برگزاری امتحانات به طور نهایی یا داخلی مشخص نشده است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اضافه کرد: تعیین وضعیت برگزاری امتحانات در پایه های مختلف تحصیلی به ویژه پایه یازدهم در دستور کار شورای عالی قرار دارد و تا پیش از آغاز امتحانات پایان سال به نتیجه خواهد رسید.

وي گفت: با توجه به اینکه هنوز مصوبه جدیدی برای برگزاری امتحانات وجود ندارد بنابراین مصوبات قبلی در مورد این مساله برقرار است و برای دانش آموزان مشکلی از نظر برگزاری امتحانات وجود ندارد.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تاکید کرد: تاریخ مشخصی برای تعیین تکلیف وضعیت امتحانات نهایی در پایه های مختلف تحصیلی نداریم اما کار در دست بررسی است

به اشتراک بگذارید :