تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۸:۵۰:۲۸
کدمطلب: WB9DqPTv
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوي خبرداد:
استان خراسان رضوی میزبان چهل و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوي در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد از سوم لغایت 10 آذر ماه خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ششمین جلسه شورای آموزش وپرورش استان در محل دفتر استانداری اظهار داشت: انتخابات شورای دانش آموزی با حضور بیش از 900 هزار دانش آموز شرکت کننده در فرایند انتخابات و 150 هزار دانش آموز که خود را در معرض انتخابات به عنوان شورای دانش آموزی قرار دادند، برگزار شد.

وی ادامه داد: هفته پدافند غیر عامل نیز در استان با ابتکار آموزش و پرورش استان و ایجاد شبکه بزرگ پدافندی در استان برگزار شد.

کاظمی با بیان این که حضور پرشور دانش آموزان در 13 آبان و برگزاری نشست تشکل های دانش آموزی با معاونت سیاسی امنیتی استانداری از دیگر اقدامات اداره کل آموزش و پرورش استان بود عنوان کرد: بالغ بر900 میلیون تومان بسته‌های ورزشی و بهداشتی بین دانش آموزان توزیع شد.

وی ضمن بیان این که 400 مدرسه برای اسکان زائران پیاده آماده شده است یادآورشد: سال گذشته 75 هزار نفر زائر خدمات اسکان ازآموزش و پرورش دریافت کردند و بیش از60 درصد زائران پیاده توسط آموزش و پرورش اسکان داده شدند.

کاظمی افزود: پیش بینی می کنی امسال بیش از10 هزار زائر با محوریت دانش آموزی خدمات دریافت کنند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان خراسان رضوي افزود: به مناسبت مشهد۲۰۱۷و پایتخت فرهنگی جهان اسلام متقاضی میزبانی این جشنواره که معمولا در تهران برگزار میشده گردیدیم ‌.

وی گفت:۲۶۱ اثر از حدود۴۰کشور به مرحله نهایی راه یافتند که از این تعداد۱۱۲ فیلم ایرانی،۶۵ فیلم خارجی،۳۵ اثر دانش آموزی،۴۱ فیلم از فرهنگیان و ۷اثر از دانشجو معلمان است.

وی خاطرنشان کرداین فیلمها از ۴تا۸آذر در ۸سالن بطور همزمان اکران خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :