تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ ۱۶:۵۱:۴۰
کد مطلب:  529686
با حضور وزیرآموزش وپرورش برگزار شد:
آئین تکریم و معارفه مدیران عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

با حضور وزیرآموزش وپرورش آئین تکریم و معارفه مدیران عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، عصر امروز آئین تکریم علیرضا حاجیان زاده، مدیر عامل سابق و معارفه فاضل نظری، مدیرعامل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باحضور وزيرآموزش و پرورش در سالن آمفی تئاتر کانون برگزار شد.

مديرعامل سابق كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به فعالیت 52 ساله کانون اشاره كرد و گفت:کانون همواره در حال رشد بوده اما در چهار سال اخیر،  كانون سه دوره به عنوان ناشر برگزیده انتخاب شد.

وي با بيان اين كه اکران فیلم کودک را از سال قبل شروع کردیم، گفت: تئاتر تولیدی زیادی داشتیم . در حوزه اسباب بازی فعال بودیم و ساماندهی اسباب بازی را انجام دادیم.

 حاجيان زاده گفت: در حوزه کتابخانه‌ها، كتابخانه هاي كانون از 850  به 1012 کتابخانه افزایش داشته است، توسعه شبکه فروش وعرضه کتاب از جمله برنامه‌هایی بود که انجام شد و فروش چهار برابری کتاب طي چهار 4 سال اخیر مويد اين موضوع است.

مديرعامل سابق كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان تصريح كرد: تدریس 7زبان خارجی و بازسازی ساختاری کانون زبان از جمله اقدامات در این چهار سال بوده است و تربیت نیروي انساني را در دستور کار قرار دادیم.

وي گفت: جذب نیرو افزایش چشمگیر حقوق کارکنان افزایش 3برابری اعتبارات کانون  54 سفر استانی و...از جمله اقدامات در چهار سال اخیر بوده است.

ابوالفضل نظري، مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در ادامه اين جلسه گفت: سعی خواهم كرد حرف‌هایی را که قرار است بزنم به عمل درآورم .

وي با اشاره به اين كه فرهنگ مجموعه عقاید وآداب است، گفت: اگر فرهنگ یک معماری باشد آنچه آن را مستحکم می‌کند خشت اول است و ایجاد تغییر در فرهنگ‌ها زمان بر است.

نظري با تاكيد بر اين كه کانون یکی از اثربخش‌ترین‌های عرصه فرهنگ جامعه است، افزود: کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان احتیاج به یک چاشنی به نام عشق دارد تا بشود سختی‌های کار در آن را تحمل کرد.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: رویکرد محتوا محور و توسعه کیفی توام با توسعه کمی در دستور کار كانون قرار خواهد گرفت و توجه به ابزار‌های نوین با توجه به تغییر روش‌های تعاملي یک ضرورت است.

به اشتراک بگذارید :