تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ ۱۵:۵۷:۵۲
کد مطلب:  539026
وزیرآموزش وپرورش در جلسه شورای عالی:
عملکرد سال جاری ، مبنای تصویب بودجه سال 97 آموزش وپرورش در مجلس قرار گیرد

وزیرآموزش وپرورش خطاب به نمايندگان مجلس گفت: عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری، مبنای تصویب بودجه سال 97 آموزش وپرورش در مجلس شوراي اسلامي قرار گیرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سيد محمد بطحايي بعدازظهر امروز در نهصدوچهل ونهمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش از شروع به کار تلويزيون تعاملی سينا به زودی خبرداد وگفت: از ویژگی‌های این تلویزیون تعاملی واداشتن مخاطب خاص است. هرخانواده که مخاطب این برنامه است لزوما باید برنامه مورد نظر را ببیند و برنامه‌های ارائه شده برای هر استان ممكن است با سایر استان‌ها متفاوت باشد.

وزیرآموزش وپرورش ادامه داد: مدیران مدرسه باید اطلاعاتشان به روز باشد ومسائل مورد نیاز آنها از طریق این تلویزیون برای آنها ارائه می شود .

وي افزود: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که مبنای تصویب بودجه آموزش و پرورش برای سال ۹۷ عملکرد سال ۹۶ آموزش و پرورش باشد.

بطحايي ادامه داد: در آموزش و پرورش همواره با کمبود بودجه مواجه هستیم و مبنا قرار دادن عملکرد آموزش و پرورش در سال جاری جهت تصویب بودجه سال آینده می‌تواند دراین مسیر موثر باشد.

وزیرآموزش وپرورش افزود: یکی از عواملی که می‌تواند در ارتقای جایگاه اجتماعی آموزش و پرورش موثر باشد ارتباط وتعامل آموزش و پرورش با جامعه است بنابراین راه اندازی تلویزیون تعاملی آموزش و پرورش می تواند مهم را محقق کند.

به اشتراک بگذارید :