تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۰۹:۱۰:۰۴
کد مطلب:  qcioudVX
رئیس دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی خبر داد:
آموزش حدود 2 هزار نفر از پذيرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دانشگاه شهید رجایی

رئیس دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی از آموزش حدود 2 هزار نفر از پذيرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، حمیدرضا عظمتی اظهاركرد: در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حدود 5 هزار نفر نیرو جذب آموزش و پرورش شده اند که پذيرفته شدگان بخش فنی و حرفه ای آموزش دوره یکساله خود را در دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی می گذرانند.

رئیس دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی وي با بيان اين كه حدود 2 هزار نفر از آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دانشگاه تربيت دبير شهید رجایی آموزش مي بينند، تصريح كرد : کلاس های این دوره یکساله از اواخر بهمن ماه برای پذیرفته شدگان تشکیل می شود و تا اواخر شهریور ماه ادامه دارد.

وی خاطرنشان كرد : پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در پایان و پس از آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای معلمی از مهر ماه 95 در کلاس های درس حاضر می شوند .

عظمتی با تاكيد بر اين كه سند راهبردی دانشگاه تربيت دبيرشهید رجایی یک نقشه راه است ، افزود: دانشگاه تربيت دبير شهيد رجایی در چشم انداز آینده خود مي تواند به اهداف سند راهبردی دست یابد که امیدواریم با تلاش همه همکاران بتوانیم به این مهم برسیم .

به اشتراک بگذارید :