تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ ۰۸:۴۷:۰۱
کد مطلب:  586838
مراسم تودیع و معارفه

خانم دکتر فاطمه مهاجرانی سرپرست مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان طی حکمی آقای عنایت سالاریان را به سمت معاون دانش‌پژوهان جوان مرکز منصوب کردند.

دکتر مهاجرانی در حاشیه برگزاری مراسم شورای عمومی که روز سه شنبه 96/12/08در سالن کنفرانس مرکز برگزار شد، ضمن معرفی آقای سالاریان و تشکر از خدمات آقای مظفری فرمودند : تغییر مسئولین در جریان امور طبیعی و در راستای استفاده بیشتر از توان همه اندیشمندان در راه اعتلای اهداف فرهنگی و آموزشی مرکز است .

شایان ذکر است آقای سالاریان که به زودی از پایان نامه دکتری خود در رشته مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی دفاع خواهد کرد از سابقه طولانی تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی در وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه برخوردار هستند و کتب و مقالات زیادی نیز تالیف کرده‌اند که از جمله مهمترین آنان می توان به کتاب‌های سانسور مطبوعات در دوره پهلوی دوم، تشریفات برای همه، خبرنویسی در روابط عمومی و مقالات "در باب ضعف روابط عمومی‌ها در ارتباط با رسانه " " مطبوعات به زبان تاریخ" و " موانع تحقق اهداف محتوایی قانون شوراهای آموزش و پرورش " اشاره کرد . مهمترین مسئولیت‌های اجرایی که آقای سالاریان قبلاً در آن به خدمت اشتغال داشته‌اند به قرار زیر بوده است:

مدیر کل امور اداری سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران

مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران

مشاور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش

عضو شورای اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش

و ............

برای جناب آقای سالاریان در مسئولیت جدید توفیق خدمت آرزومندیم و زحمات و تلاشهای آقای مظفری را ارج مینهیم.

روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان

به اشتراک بگذارید :