تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ ۱۳:۵۹:۴۵
کد مطلب:  604473
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
آمار اسکان نوروزی فرهنگیان تا پایان ششمين روز فروردین 1397 به 2 ميليون و 175 هزار و 439 نفر رسید

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اسکان 2 ميليون و 175 هزار و 439 نفر مسافر نوروزی در مراکز اقامتی خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی فر به اعلام جدیدترین آمار پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان موقت پرداخت و اظهار کرد:  تا پایان ششمين روز فروردین 1397 به 2 ميليون و 175 هزار و 439 نفر در قالب 604 هزار و 289 خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان پذیرش شده‌اند.

وی افزود: بر این اساس، آمار اسکان نوروزی تا کنون به 5 میلیون و 862 هزار و 914 نفر- روز می‌رسد.

کریمی فر اظهارکرد: استان‌های فارس، اصفهان،خراسان رضوی، هرمزگان، خوزستان و یزد به ترتیب پذیرای بیشترین مسافران نوروزی در مراکز اسکان بوده‌اند

وي توجه به چهار مولفه روشن گری، تبیین برنامه، جریان سازی خبری و اقناع مسافرین فرهنگی را الزامي دانست و افزود: در اسکان نوروز ۱۳۹۷ با رویکرد هدایت ،حمایت و نظارت همه جانبه بر ۷۰۷ پایگاه پذیرش در سراسر کشور، در راستای توجه به منزلت اجتماعی معلمین عزیز و حضور شبانه روزی عوامل اجرایی پایگاهها و مراکز اسکان در سراسر کشور به منظور سازماندهی و ساماندهی کیفی ،مطلوب و بهینه  مسافرین عزیز به عنوان يكي از مهمترین اولویت های وزارت آموزش و پرورش توجه شده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به ارزیابی های مستمر برابر شاخص های تعیین شده، خوشبختانه تاکنون شاهدرضایتمندی نسبی فرهنگیان بوده ايم.

به اشتراک بگذارید :