تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۰۷:۴۰:۵۸
کد مطلب:  613533
جزییات مباحث دومین شورای معاونین و مدیران کل سازمان نهضت سواد آموزی / زمان برگزاری گردهمایی معاونین سواد آموزی
باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی

همکاری سازمان با نهادی های بین المللی حمایت کننده اتباع خارجی، امری پسندیده و مورد تایید است اما باید اقدامات لازم برای رصد نتایج این نوع همکاری ها با همت بیشتری پیگیری شود

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی دومین جلسه شورای معاونین و مدیران کل این سازمان با ریاست دکتر باقرزاده معاون وزیر و رییس سازمان و اعضای این شورا برگزار گردید .

گفتنی است دومین شورای مدیران این سازمان به منظور بررسی شاخص ها و نتایج عملکرد سال 95 سازمان و نتایج حاصله از جلسه مشترک سازمان با شورای حمایت کننده از پناهندگان کشور نروژ NRC تشکیل شده است .

 باقرزاده ضمن تبریک عید مبعث با اشاره به نتایج ارزیابی عملکرد سال 95 سازمان که توسط اداره کل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش صورت پذیرفته است ، بیان کرد : عملکرد سازمان در این ارزیابی ، مثبت به نظر می رسد اما با توجه به نمرات مکتسبه و دستیابی به رتبه 14در بین کلیه واحد های حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش و کسب82.5 امتیاز از 100 ، و ظرفیت های موجود در سازمان می توان با تلاش و اهتمام بیشتر به رتبه های بهتری دست پیدا کرد.

معاون وزیر و رییس سازمان در خصوص راهکارهای افزایش کارایی و عملکرد در سازمان نهضت سواد آموزی تاکید کرد : لازم است برای هر کدام از محور های شش گانه  ارزیابی عملکرد ، فرد مشخصی تعیین گردد تا در خلال سال نسبت به اجرای اقدامات لازم  و جمع آوری مستندات مورد نیاز اقدام نماید.

باقرزاده بعد از استماع گزارش مربوط به نتایج همکاری مشترک سازمان نهضت سواد آموزی  با شورای پناهندگان کشور نروژ NRC ،بیان کرد : همکاری سازمان با نهادی های بین المللی حمایت کننده اتباع خارجی، امری پسندیده و مورد تایید است اما باید اقدامات لازم برای رصد نتایج این نوع همکاری ها با همت بیشتری پیگیری شود و برای هر کدام از این نوع  پروژه ها ،گزارش منسجم و مدونی به زبان فارسی و لاتین آماده شده و به اطلاع ذینفعان مسول رسانده شود .

وی ادامه داد : در استان هایی که سازمان با نهاد های بین المللی همکاری مستقیم دارد ضروری است برای آغاز و پایان این همکاری ها ، برنامه رسمی افتتاحیه و اختتامیه برگزار گردد و گزارش نتایج برنامه به صورت رسمی به طرفین مشارکت کننده ارایه شود.

باقرزاده محور پایانی سخنان خود را به گردهمایی پیش روی معاونین سواد آموزی استان ها اختصاص داد و گفت : با توجه به موافقت وزارت آموزش و پرورش برای برگزاری گردهمایی معاونین سواد آموزی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ،لازم است تمامی تمهیدات لازم و مباحث ضروری توسط مدیریت های تخصصی  برای طرح و بررسی در این گردهمایی آماده شود.  

به اشتراک بگذارید :