تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ ۰۹:۲۳:۲۳
کد مطلب:  616251
جزییات مباحث شورای مدیران سازمان / اجرای طرح تجلیل از مولفین برتر در حوزه سواد آموزی
باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی

جمع آوری مقالات تخصصی در زمینه سواد آموزی از طریق فراخوان مقاله می تواند باعث ارتقای سطح علمی افراد درگیر در حوزه سواد آموزی شود

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آ موزی سومین شورای معاونین ،مدیران کل و مشاوران این سازمان با حضور دکتر باقرزاده معاون  وزیر و رئیس این سازمان  برگزار گردید .

این شورا به منظور بررسی و مرور مصوبات جلسات قبل و همچنین معرفی طرح های پیشنهادی تجلیل از مولفین  در حوزه سواد آ موزی و فراخوان مقاله با حضوراعضای  این شورا  تشکیل شده است .

 باقرزاده در ابتدای جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه مطالبی در خصوص محورهای مورد تاکید ریاست محترم جمهوری در جلسه اخیر در سالن اجلاس سران کشور های اسلامی بیان کرد و گفت : در این جلسه تقریبا تما می  اعضای کابینه دولت و مسئولان ارشد نظام حضور داشتند

وی افزود : آقای دکتر رو.حانی رییس جمهوری محترم تاکید زیادی بر اهتمام مسئولان برای احترام گذاشتن مسئولان اجرایی به مردم داشتند و فرمودند  همه مسئولان باید تمامی تلاش خود را در جهت احترام و خدمت رسانی به مردم به کار گیرند .

باقرزاده ادامه داد : بیشتر مباحث صورت گرفته در این نشست مهم حول مسایل اقتصادی و معیشت مردم بود و به نظر می رسد با توجه به مطالب بیان شده از سوی سخنرانان این نشست اقدامات مهم و اثر بخشی در زمینه اشتغال در کشور صورت پذیرفته است.

در ادامه برقی رییس اداره مشارکت های بین بخشی سازمان  طرح های تجلیل از مولفین حوزه سواد  آموزی و فراخوان مقاله در  حوزه آموزش بزرگسالان و سواد آموزی  را ارایه نمود و اعضای شورای مدیران نظرات خود را در خصوص  عملیاتی شدن آن بیان کردند .

باقرزاده  رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  بعد از استماع  ارایه طرح های مطروحه تاکید کرد : طرح تجلیل از مولفین برتر در حوزه سواد آموزی  فرصت مغتنمی برای احصا و شناسایی  نهاد های حقوقی و افراد حقیقی  فعال در این حوزه می باشد و     می تواند بستری برای گسترش  تولید محتوای کاربردی برای فراگیران دورهای سواد آموزی باشد .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در خصوص طرح فراخوان مقاله نیز بیان کرد : جمع آوری مقالات تخصصی در زمینه سواد آموزی از طریق فراخوان مقاله  می تواند باعث ارتقای سطح علمی افراد درگیر در حوزه سواد آموزی شود همچنین این مقالات    می تواند در نشریات تخصصی علمی ترویجی  سواد آموزی منتشر و در اختیار علاقه مندان قرار گیرد .  

محور پایانی مباحث شورای مدیران سازمان به بررسی سین برنامه گردهمایی معاونین و روسای ادارت سواد آموزی استان ها که در مرکز آموزشی شهید سعیدی برگزار شود اختصاص یافت و باقرزاده ضمن تاکید بر آمادگی کامل همه مد یر یت های حوزه ستادی برای  جمع آوری مستندات و مطالب لازم بین کرد : با عنایت به حضور روسای ادارت سواد آموزی استان ها همه مدیریت ها سعی نمایند با دقت از  زمان های  اختصاص یافته  به انها خصوصا در کارگاره های پیش بینی شده استفاده نمایند .

خاطر نشان می سازد بر اساس پیش بینی  های صورت گرفته اولین گردهمایی معاونین و روسای ادارات سواد آموزی استان های کشور به مدت سه روز از 18 الی 20 اردیبهشت در مرکز آموزشی شهید سعیدی مشهد برگزار خواهد شد .     

به اشتراک بگذارید :