تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ ۱۵:۰۷:۵۵
کد مطلب:  617315
به مناسبت روز جانباز
مراسم گرامی داشت روز جانباز به همراه تقدیر از امیر دریادار عباس محتاج عضو گروه مشاوران نظامی فرماندهی کل قوا و جانباز سرافراز میهن

مراسم گرامی داشت روز جانباز در دانشگاه شهید رجائی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید رجائی، مراسم گرامی داشت روز جانباز به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل (ع) در سالن شهید طهرانی مقدم دانشگاه با حضور امیر دریادار عباس محتاج عضو گروه مشاوران نظامی فرمانده کل قوا، دکتر نصیری مدیر کل محترم بنیاد شهید تهران بزرگ، ریاست محترم دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مسئولین و جمع کثیری از دانشجویان، اساتید و کارکنان با شکوهی مثال زدنی برگزار شد. 

در سخنرانی امیر دریادار عباس محتاج، ایشان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشتند که به توفیق انقلاب اسلامی و رشادت جوانان این سرزمین پیشرفت های بسیاری در کشور رخ داده است. امیر با اشاره به این مسئله که در زمان جنگ حتی توانایی تولید یک سیم خاردار را نیز نداشته ولی اکنون با تکیه بر دانش جوانانی همانند شما موشک های پیشرفته ای ساخته شده است. وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اعتماد به جوانان می توان از بسیاری مشکلات عبور و حتی آنان را تبدیل به فرصت برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی کرد. جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس در پایان، خاطره ای از دوران جنگ بیان نمودند.

از سخنرانان دیگر مراسم ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر عظمتی، حضرت حجت الاسلام و المسلمین فضلعلی مسئول نمایندگی محترم مقام معظم رهبری و جناب آقای دکتر نصیری مدیر کل محترم بنیاد شهید تهران بزرگ بودند. دکتر عظمتی در سخنان خود با بیان سیره و منش حضرت ابوالفضل (ع)، ایشان را الگویی از رعایت اخلاق مداری، ایثار و شهادت توصیف نمودند.

از دیگر برنامه های این مراسم، اهدای سه کمک هزینه کربلای معلی به قید قرعه به مناسب میلاد امام حسین (ع) و همچنین اهدای هدیه به پانزده نفر از دانشجویان با اسامی حسین، سجاد، ابوالفضل، علی اکبر و عباس بود. شایان ذکر است این مراسم با تقدیر از یازده نفر جانبازان سرافراز دانشگاه (اساتید و کارکنان) به پایان رسید.

به اشتراک بگذارید :