تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ ۱۵:۲۱:۴۵
کد مطلب:  619682
در حوزه آموزش های نوین شکل گرفت
سخنرانی علمی –پژوهشی آموزش فنی با عنوان ساختمان های سازگار با محیط زیست با مشارکت موسسه IKKE کشور آلمان

در حوزه آموزش های نوین شکل گرفت

سخنرانی علمی –پژوهشی آموزش فنی با عنوان ساختمان های سازگار با محیط زیست با مشارکت موسسه IKKE کشور آلمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید رجائی، سخنرانی علمی –پژوهشی آموزش فنی با عنوان ساختمان های سازگار با محیط زیست: سیستم های تهویه و تبرید با حضور سخنرانانی از موسسه IKKE کشور آلمان توسط دانشکده مهندسی مکانیک و همکاری انجمن علمی این دانشکده برگزار شد.

در ابتدای ورود هیات آلمانی بازدیدی از تجهیزات کارگاه تاسیسات انجام دادند و از نزدیک با توانمندی های دانشگاه شهید رجائی در حوزه تاسیسات و به‌خصوص تهویه و تبرید آشنا شدند. ادامه این نشست در سالن شهید باهنر با حضور دکتر کدخداپور رئیس دانشکده، معاونین دانشکده و همراهی جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک برگزار گردید. در ابتدا دکتر کدخداپور ارائه ای پیرامون حوزه های فعالیت دانشگاه شهید رجائی به منظور آشنایی هر بیشتر هیات آلمانی با دانشگاه ارائه کردند.

در ادامه دکتر برمن رئیس موسسه IKKE به ارائه توضیحاتی در مورد استانداردها و سیستم های نوین سازگار با محیط زیست در حوزه تهویه و تبرید در کشور آلمان پرداختند. بعد از سخنان ایشان اساتید و دانشجویان سوالات خود را پیرامون این موضوع مطرح نمودند.

شایان ذکر است که موسسه IKKE در راستای اهداف بین المللی جهت حفظ محیط زیست و کاهش پدیده گازهای گلخانه ای، آموزش هایی را برای ارتقا سطح کیفی مهارت های مربوط به تهویه و تبرید در ساختمان ها ارائه می نماید و برنامه همکاری با دانشگاه ها و موسسات آموزشی ایران را با جدیت پیگیری می نماید.

 

dsc_0013dsc_0068

به اشتراک بگذارید :