تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ ۰۴:۰۶:۱۰
کد مطلب:  620891
باقرزاده رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور مطرح کرد:
جزییات تسویه بخشی از حقوق معوق آموزش دهندگان نهضت‌/ پرداخت حق‌بیمه آنها

پیرو دستور رئیس جمهور مبنی بر اینکه دریافتی دستگاه‌ها باید شفاف شود، فروردین ماه امسال ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از خزانه دریافتی داشتیم که ۱۰.۵ میلیارد تومان را بابت معوقات میان استان‌ها توزیع کردیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از خبرگزاری ایسنا،  باقرزاده درباره روند تسویه مطالبات معوق آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اظهار کرد: پیرو دستور رئیس جمهور مبنی بر اینکه دریافتی دستگاه‌ها باید شفاف شود، فروردین ماه امسال ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از خزانه دریافتی داشتیم که ۱۰.۵ میلیارد تومان را بابت معوقات میان استان‌ها توزیع کردیم.

وی افزود: بنابراین بخشی از دریافتی ما صرف حقوق و دستمزد شده، بخشی برای انجام برخی مناقصات خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز صرف شده و بخشی هم ته حساب برای شرایط خاص نگهداری می‌شود.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه با این تمهید کل بدهی‌های معوق سال ۹۵ و بخشی از ۹۶ را پرداخت کردیم گفت: پرداخت به آموزش دهنده زمانی صورت می‌گیرد که کلاس‌ها تمام شده و امتحان گرفته شده باشد و سوادآموزان قبول شده باشند.

باقرزاده ادامه داد: حق بیمه آموزش دهندگان از مهر تا اسفند سال گذشته را نیز کامل پرداخت کرده‌ایم که این هم کار خوبی بود و  مستقل از تعداد قبولی آموزش دهندگان و به دستور وزیر انجام شد.

وی افزود: بر این اساس اکنون بدهی ما بابت قبول شده‌های اردیبهشت ماه تا مرداد ماه سال گذشته باقی مانده است و برای مابقی که نیمه دوم سال ۹۶ ثبت نام شده‌اند را بتدریج تا تیرماه می‌پردازیم.

به اشتراک بگذارید :