تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۰۹:۴۲:۵۸
کد مطلب:  622202
سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان در همایش یک روزه موسسان و معلمان مدارس طرح خرید خدمات آموزشی مدارس ناحیه 5 اصفهان :
معلم به واسطه آموزش و پرورش ؛ تعلیم و تربیت دانش آموز در سعادت و خوشبختی و یا خدای ناکرده با کوتاهی در این امر در شقاوت و بدبختی او سهیم و شریک است

محمد جواد احمدی ، سرپرست آموزش و پرورش استان اصفهان در همایش یک روزه موسسان و معلمان مدارس طرح خرید خدمات آموزشی مدارس ناحیه 5 اصفهان گفت : معلم به واسطه آموزش و پرورش ؛ تعلیم و تربیت دانش آموز در سعادت و خوشبختی و یا خدای ناکرده با کوتاهی در این امر در شقاوت و بدبختی او سهیم و شریک است .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان  با حضور محمد جواد احمدی ، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ؛ محمد قندهاری ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 اصفهان ؛ شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه 5 همچنین مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد همایش یک روزه معلمان و کارکنان مدارس طرح خرید خدمات آموزشی ناحیه 5 در دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد برگزار گردید .

محمد جواد احمدی ، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به بعثت نبی مکرم اسلام گفت : پیامبر اسلام ( ص ) ابتدا با رفتار خود و بعد با بیان یک درس مهم به بشریت در اعصار مختلف داد و آن خلق و خوی نیک و همراه با احسان می باشد که البته این مسئله را خداوند در قرآن کریم راه و روش جذب مردم بیان نموده است .

وی با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان ، سالروز میلاد آخرین فرزند پیامبر ؛ این عید سعید را تبریک گفت و افزود : ولی عصر ، حضرت امام مهدی ( عج ) اهداف و راه و روش پیامبر ( ص ) را دنبال و ادامه دهنده مکارم اخلاق ایشان است و اساس امامتش ترویج مکارم اخلاق و راه روشی است که جدش رسول الله ( ص ) بنیان نهاد .

  محمد جواد احمدی در ادامه گفت : معلم به واسطه آموزش و پرورش ؛ تعلیم و تربیت دانش آموز در سعادت و خوشبختی و یا خدای ناکرده با کوتاهی در این امر در شقاوت و بدبختی او سهیم و شریک است .

وی تصریح کرد : اگر امروز شما با مشکلات زیادی روبرو هستید ولی در نظر داشته باشید هر زمانی که وارد کلاس درس می شوید و با دانش آموزان معصوم روبرو می شوید آنها هیچ خبری از مشکلات شما ندارند و منتظر ایفای نقش معلمی شما هستند و البته نقشی در مشکلات فرا روی شما نداشته اند . پس با تمسک به تعالیم مکتب الهی اسلام آنچه می توانید تلاش کنید تا خدای ناکرده حقی از دانش آموزان تضییع نگردد .

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : خدا را شاکرم که شما شبانه روز به دنبال احقاق حق دانش آموزان هستید و در کلاس درس حقوق بچه ها را که آموزش و پرورش آنهاست احقاق می کنید .

در پایان این همایش از معلمان و کارکنان مدارس طرح خرید خدمات آموزشی تجلیل شد . 

به اشتراک بگذارید :