تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۰۶:۲۲:۰۱
کد مطلب:  622729
پیام تبریک قائم مقام وزیر در امور بین الملل به مناسبت گرامیداشت روز معلم

دکتر غلامرضا کریمی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور طی پیامی به شرح ذیل فرارسیدن روز معلم را به همه همکاران فرهنگی و معلمان شاغل در مدارس خارج از کشور و مجتمع های آموزشی بین الملل، تطبیقی داخل کشور تبریک گفتند.

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

 

سپاس وستایش اول معلم هستی را که به انسان فکرت آموخت وسرشت اورا به زیور اندیشه آراست


۱۲اردیبهشت ماه یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند.

بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره یگانه دوران و صاحب اندیشه‌های مطهر استاد «شهید مرتضی مطهری» فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس، تقدیر و قدرشناسی خود را تقدیم فرهنگیان و معلمانی نمایم که برای تکوین حیات طیبه انسانی و حرکت به  سمت تأمین سعادت جامعه بشری بر محور صلح و امنیت مبتنی بر عدالت و معنویت در اقصی نقاط جهان، چه در داخل و چه خارج از کشور در زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال خدمت به ایرانیان و ایرانی دوستان عزیز هستند.

امید دارم بزرگ معلم جهان هستی یاریگرمان باشد تا گوشه ای از زحماتتان که سرآمد آن انتقال فرهنگ و اندیشه پاک ایرانیان و  تمامی خوبیها به نسل جوان در سرتاسر گیتی است را پاسخگو باشیم.

 

دکتر غلامرضا کریمی

قائم مقام وزیر در امور بین الملل و

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور

به اشتراک بگذارید :