تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۱۳:۱۰:۲۶
کد مطلب:  623243
مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش:
افزایش همکاری‌های وزارت آموزش‌وپرورش با سازمان صداوسیما در هفته گرامیداشت مقام معلم و اعلام جدول پخش این برنامه ها

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش از افزایش همکاری‌های این مرکز و سازمان صداوسیما در راستای هفته گرامیداشت مقام معلم خرداد و تاریخ و زمان پخش برنامه‌های حاصل از این همکاری‌ها را اعلام کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، وزارت آموزش و پرورش  از ابتدای دولت دوازدهم همکاری و تعامل خوبی با صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و هنرمندان در راستای تهیه و پخش فعالیت‌ و تلاش‌های فرهنگیان داشته است که در ماه‌های گذشته حاصل این همکاری‌ها را به‌صورت تهیه و پخش برنامه‌های مختلف در صداوسیما و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کرده‌ایم.

در برنامه‌های مذکور، وزارت آموزش و پرورش مشاوره‌های فکری، سوژه یابی و در صورت وجود مکان های تصویربرداری را در اختیار گروه تولید برنامه‌ها گذاشته است که در اغلب اوقات به دلیل تهیه این برنامه‌ها در مناطق صعب‌العبور و دورافتاده، فراهم نمودن این امکان حداقلی میسر نشده است و سایر پشتیبانی‌های انجام‌شده ازجمله در اختیار گذاری امکانات فنی و تدارکاتی از طریق سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران انجام‌شده است و این سازمان انجام این فعالیت‌ها را در راستای تقویت نظام تعلیم و تربیت و ارج نهادن به فعالیت‌های و تلاش‌های یک‌میلیون معلم و ارتقای سطح آموزش‌وپرورش کشور انجام داده است.

در همین راستا در هفته بزرگداشت مقام معلم فعالیت‌های دو دستگاه افزایش یافته و اقدام به تهیه برنامه‌هایی کرده‌اند که در جدول زیر نام، تاریخ، زمان پخش این برنامه‌ها مشخص‌شده است و امکان دانلود این برنامه ها را خواهید داشت.

 

تاریخ و زمان پخش برنامه‌ها در هفته گرامیداشت مقام معلم، این برنامه ها با همکاری مرکز رسانه وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان صداوسیما تهیه و به تصویر کشیده شده اند

 

کوبار پخش: هر روز از شبکه 2 سیما- ساعت: 21:10                                               لینک پخش /دانلود

 

غوغای بی‌هیاهو - پخش: روزهای پنجشنبه از شبکه 2 سیما- ساعت: 19:30                       لینک پخش / دانلود

  • این برنامه در هفته معلم هر روز پخش می شود

 

یک روز یک معلم- پخش: هر روز در هفته معلم از شبکه 2 سیما- ساعت: 9:20                      لینک پخش / دانلود

  • تکرار این برنامه ساعت 17:50 عصر می باشد

 

کلیپ تبریک به معلم- پخش: هر روز در هفته معلم از تمام شبکه های سیما، میان برنامه             لینک پخش/ دانلود

 

به اشتراک بگذارید :