تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۴:۰۰:۴۱
کد مطلب:  625490
مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:
گردهمایی مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استان خوزستان در بهبهان برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از برگزاری گردهمایی مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شهرستان بهبهان، مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در شهرستان بهبهان گرد هم آمدند.

 

در این گردهمایی که با حضور یوسف داوودی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در سالن علی بن ابیطالب بهبهان برگزار شد، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان با  گرامیداشت هفته مقام معلم و تقارن با روز میلاد حضرت مهدی(عج) و عرض خیر مقدم به کارشناسان حاضر، بیان کرد: شهرستان بهبهان با داشتن دبیران و دانش آموزان نخبه و توانا در استان نمونه می باشد و بسیاری از این دانش آموزان بدلیل هوش و استعداد بالا و اولیاء تحصیلکرده، سطوح علمی بالایی را دارند که این نیازمند نیروهای فعال، نخبه و توانا می باشد.

 

وی با اشاره به کارآمدی و توانمندی دبیران بهبهانی گفت: تعداد کثیری از دبیران و معلمان شهرستان بهبهان نیز به دلیل توانایی ویژه در امر یاددهی یادگیری علاوه بر شهرستان بهبهان در دیگر شهرهای استان و خارج استان تدریس می نمایند که مایه افتخار و سربلندی ما می باشد.

 

عبدی پوردر جمع مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار کرد: رسیدگی به عملکرد کارکنان و پاسخگویی به شکایات امری دقیق و حساس می باشد و افرادی که این مسئولیت خطیر را برعهده دارند با رعایت تقوا میتوانند عدالت شغلی همکاران را فراهم آورند.

 

یوسف داوودی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان نیز در این گردهمایی بیان کرد: این گردهمایی با محوریت بررسی و ارائه راه کارهای اجرایی بازدیدهای دوره ای، تدوین و توسعه آموزش و پرورش در حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، پروژه مهر و مواردی دیگر می باشد که بصورت بخشنامه به اطلاع کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اعلام شده است.

 

گفتنی است گردهمایی مسئولان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان به مدت دو روز از 10 تا 11 اردیبهشت ماه صبح و عصر در سالن علی بن ابیطالب شهرستان بهبهان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :