پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۴:۰۰:۰۷
کد مطلب:  625496
با حضور مدیر کل محترم دفتر امور زنان در آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان برگزار شد.
کلنگ احداث مجموعه کارگاهی زنده یاد حاج حسن آذرخشی در هنرستان شهید احمدی روشن به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امور زنان فرحناز مینایی پور در آیین کلنگ زنی احداث مجموعه کارگاهی زنده یاد حاج حسن آذرخشی در هنرستان شهید احمدی روشن شرکت نمود.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم با تاکید بر نقش عمده‌ای که خیرین مدرسه‌ساز در اعتلای علم و دانش ایفا می‌کنند، گفت: حضور خیرین نیک اندیش در امر مدرسه سازی تا حد بسیار زیادی به رفع مشکلات کمبود فضاهای آموزشی کمک کرده است .

نخعی  افزود:همواره باید دست بوس دست های مهربانی باشیم که ایثارگرانه به کمک آموزش و پرورش می آیند و بسترهای لازم را فراهم می کنند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان هم  گفت:داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص موجب رشد کشور و جوامع می شود و امروز اگر شاهد توسعه در عرصه های علمی هستیم بخشی از آن به برکت وجود خیرین مدرسه ساز است.

سنجرانی اظهار داشت :با توجه به محتوای کتاب ها و استانداردهای آموزشی در بخش هنرستان ها، این مراکز آموزشی با چالش بزرگی به نام کمبود تجهیزات کارگاهی مواجه هستند که بحمدالله با ورود خیرین مدرسه ساز به این حوزه توانسته ایم زمینه کاهش مشکلات کمبود امکانات را تا حدی در مدارس و هنرستان ها برطرف نماییم .

وی با بیان اینکه بحث مدرسه سازی یکی از مصادیق باقیات الصالحات است، گفت: از آنجایی که برخی از نیکی ها و اعمال صالح، قوام و ماندگاری بیشتری دارند از آنها به عنوان باقیات الصالحات یاد شده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان خاطرنشان کرد  :بی شک قدم گذاشتن در مسیر آگاهی بخشی اجتماعی، حرکتی روشنگرانه و مفید است که خیرین مدرسه ساز این راه روشن را برگزیده‌اند و همواره در این راه مقدس حضور خیرین ارجمند را گرامی داشته و از اقدامات خداپسندانه این عزیزان استقبال می کنیم .

شایان ذکر است مجموعه کارگاهی زنده یاد حاج حسن آذرخشی در فضای با زیربنایی بالغ بر دو هزار متر مربع ساخته خواهد شد که شامل پنج کارگاه آموزشی خواهد بود .

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :