پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۴:۰۵:۰۴
کد مطلب:  625515
با هدف تبادل تجربیات در استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت
بازدید فرحناز مینایی پور مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش بهمراه مدیر آموزش و پرورش منطقه یک تهران و هیئت فرهنگی همراه از مدارس سطح منطقه نصرت آباد

به گزارش روابط عمومی دفتر امورزنان ،فرحناز مینایی پور مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش و مدیر آموزش و پرورش منطقه یک تهران و هیئت فرهنگی همراه از مدارس سطح منطقه نصرت آباد بازدید بعمل آوردند.

 مهندس صادق پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تهران با حضور در جمع دانش آموزان منطقه نصرت آباد درباره اهداف بلند مدت و آینده شغلی با آنان به گفتگو پرداخت و اظهار داشت : کودکان و نوجوانان سطح منطقه بعنوان پدران و مادران آینده این مرز و بوم تاثیربسزایی در شکل گیری آینده کشور عزیزمان دارید و موجب شکوفایی و آبادانی هرچه بهتر میهنمان میشوید.

وی با تاکید بر مدیریت زمان در برنامه ریزی برای پیشرفت و ترقی گفت : اگر دانش آموزان درصد زیادی از وقت خود را روی نقاط قوت و نوآوری ها  صرف کنند موفقیت حاصل شده که باعث رشد و نمو آنها میشود در غیر اینصورت قطعا افسردگی و خمودگی ایجاد شده و از اهداف بلند مدت فاصله می گیرند.

مدیر ناحیه یک تهران در جمع صمیمانه دانش آموزان از آنها خواست رویا پردازی کنند و تخیل و آرزوهای مؤثر و مناسب برای عمران و آبادانی کشور را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مینایی پور هدف از این دیدار را فراهم نمودن شرایط مناسب برای تبادل تجربیات و اندیشه های دومنطقه در زمینه های علمی ،توسعه توانمندی معلمان ، کیفیت بخشی به یادگیری و آموزش و گسترش فرهنگ مطالعه و میهن پرستی بیان داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :