تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۴:۰۹:۵۳
کد مطلب:  625533
بازدید دکتر حسینی معاون امور بین الملل مرکز از مدارس اتباع خارجی استان سیستان و بلوچستان

جناب آقای دکتر حسینی معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور ضمن بازدید از مدارس اتباع خارجی شهر زاهدان در جلسه مدیران مدارس اتباع خارجی این شهر حضور یافت.

در این بازدید که با همراهی مدیر کل اتباع استانداری سیستان و بلوچستان و مدیران استانی و منطقه ای آموزش و پرورش استان صورت گرفت فرایند آموزشی و نیازهای مدارس دارای بیشترین نرخ دانش اموزان اتباع خارجی بررسی گردید. دکتر حسینی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کادر آموزشی این مدارس خدمات آموزشی آنها را مایه مباهات و افتخار نظام اموزشی در سطح بین الملل توصیف کرد. ایشان ضمن بازدید از مدارس قول داد در سال 2018 کمک های بین المللی خوبی برای ساخت 4 مدرسه در استان اختصاص خواهد یافت.

در ادامه سفر معاون امور بین الملل مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور به استان سیستان و بلوچستان وی در نشست صمیمی 3 ساعته با مدیران مدارس اتباع خارجی زاهدان بر ایجاد و همدلی، تفاهم و حمایت از ارائه خدمات آموزشی به کلیه دانش آموزان اتباع خارجی مطابق دستورالعمل های صادره تاکید نمودند. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران مدارس از کمک های مالی در حوزه اجرای برنامه های آموزشی و کیفیت بخشی آموزشی به این مدارس توسط نهاد های مالی، انجمن های مردم نهاد وسازمان های بین المللی خبر داد و جذب حداکثری کمک های همه دستگاه های استان را برای ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان اتباع خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :