تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۸:۰۵:۰۰
کد مطلب:  625547
وزیر آموزش پرورش در جمع دانش آموزان کرمانشاهی:
آموزش الکترونیکی و حضوری به عنوان دو برنامه کاربردی در دستور کار این وزارتخانه برای استان های زلزله زده

وزیر آموزش پرورش در جمع دانش آموزان مناطق زلزله زده کرمانشاه، ضمن اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله در غرب کشور آموزش و پرورش تمام تلاشش را برای کاهش سختی ها وآلام دانش آموزان به کار گرفت، گفت: این وزارتخانه در راستای تقویت روحیه دانش آموزان حادثه دیده، آموزش الکترونیکی و حضوری را به عنوان دو برنامه کاربردی در دستور کار خود برای استان های زلزله زده قرار داده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش شامگاه دیروز، سید محمد بطحایی در جمع دانش اموزان مناطق قصر شیرین،سرپل ذهاب،گیلانغرب،کرند،ثلاث و گهواره شرکت کننده در اردوی یک هفته ای آموزشی-فرهنگی جامع کنکور، در اردوگاه باهنر با تبریک روز معلم اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در غرب کشور اموزش و پرورش با تشکیل ستادهایی در مرکز ،استان وشهرستان های زلزله زده کار استمرار اموزش در مناطق صدمه دیده را آغاز کرد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با هدف کاهش سختی ها وتقویت روحیه دانش آموزان حادثه دیده و همچنین جلوگیری از بازماندن آنها از تحصیل ،آموزش الکترونیکی و همچنین آموزش حضوری به عنوان دو برنامه کاربردی در این راستا در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفت.

وی ادامه داد توزیع یک هزارو ۱۰۷تبلت و ۱۶۶ لپ تاپ بین دانش آموزان مناطق زلزله زده و آموزش های حضوری در سه مرحله مناطق و شهرستان ها، استان و تهران از جمله برنامه های آموزش و پرورش پس از وقوع زلزله در کرمانشاه بوده است .

بطحایی از پیش بینی و اجرای برنامه های بسیار فشرده ای برای دانش آموزان کنکوری خبر داد و افزود: در حوزه ستادی تمام تلاش خود را برای آموزش دانش آموزان انجام دادیم .امیدوارم دانش آموزان مناطق زلزله زده در مهر ۹۷در رشته های تحصیلی مورد علاقه خود در دانشگاهها ادامه تحصیل دهند.

شایان ذکر است دانش آموزان دختر شهرستان ها و مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به  مدیریت  سازمان مدارس ومراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای  مردمی و اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران  به مدت یک هفته در دوره آموزشی-فرهنگی که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد شرکت کردند.

گالری تصاویر را از اینجا مشاهده کنید

به اشتراک بگذارید :