تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۰۸:۳۸:۵۷
کد مطلب:  625871
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
تاثیرگذاری دانش آموزان در بحث سلامت بسیار والا است

محمد جواد احمدی : اثری که دانش آموزان بر سلامت جامعه می گذارند بسیار تاثیرگذارتر از مسئولان است و این تاثیرگذاری بسیار والا است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد جواد احمدی در آیین دومین جشنواره سفیران سلامت که در کانون فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد با بیان اینکه در طرح سفیران دانش آموزان بهداشت عمومی در همه سطوح افزایش می یابد افزود: در این طرح دانش آموزان ضمن رعایت بهداشت فردی در مورد بهداشت عمومی جامعه نیز در قالب طرح لسانی تذکرهای لازم را برای رعایت بهداشت عمومی به همه اقشار جامعه می دهند.

احمدی با تاکید بر توجه به سلامتی در ابعاد گوناگون افزود: سفیران سلامت تلاش کنند تا فرهنگ ورزش، تحرک، نشاط و پویایی جایگزین رکود و کم تحرکی در جامعه شود.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری جشنواره سفیران سلامت، ارتقای سطح سلامت، تغییر نگرش و رفتار دانش آموزان و آموزش خود مراقبتی و سبک زندگی سالم است و واقعیت این است که نگرش و نگاه دانش آموزا ن مانند اقیانوس عظیمی است از پتانسیل هایی که می توان از آن ها بهره برد و در این راستا حرکت کرد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پایان گفت: سلامت جسم و روح دو عاملی است که می تواند مکمل هم باشند و نباید نادیده گرفته شوند.
 

به اشتراک بگذارید :