تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۱۱:۱۶:۰۲
کد مطلب:  626027
دکتر باقرزاده رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور خبرداد
اهدای قرآن کتابت شده به موزه آستان قدس رضوی

دکتر باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان در ابتدای شورا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی داشت یاد و خاطره شهید مطهری و روز معلم بیان کرد : فلسفه نام‌گذاری روز معلم در سالروز شهادت استاد مطهری بررسی ویژگی های شخصیتی، علمی و شخصی این شهید بزرگوار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی چهارمین شورای معاونین و مدیران این سازمان با حضور دکتر باقرزاده تشکیل گردید. دستور کار این شورا به مرور مصوبات قبلی، نهایی سازی سین برنامه‌ی گردهمایی معاونان و روسای ادارات  سواد‌آموزی استان‌های سراسر کشور و استماع یافته های پژوهشی در باره نتایج اجرای طرح خواندن با خانواده اختصاص یافته بود.

دکتر باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان در ابتدای شورا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی داشت یاد و خاطره شهید مطهری و روز معلم بیان کرد : فلسفه نام‌گذاری روز معلم در سالروز شهادت استاد مطهری بررسی ویژگی های شخصیتی، علمی و شخصی این شهید بزرگوار است.

وی افزود؛ امیدوارم با بهره جستن از ویژگی های منحصر به فرد این شهید والا مقام مسیر رشد تعالی خود را در تعلیم و تربیت اسلامی بیابیم و ادامه دهنده راه این شخصیت عظیم باشیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان با اشاره به ضرورت انجام هماهنگی لازم برای استفاده هر چه بهتر از فرصت گردهمایی معاونان و روسای ادارات  سواد‌آموزی استان ها تاکید کرد : گردهمایی فرصت بسیار ارزشمندی برای تعامل با همکاران استانی و رفع مسایل و مشکلات است و ضروری است مدیریت ها و واحد های تخصصی تمامی سعی و تلاش خود را برای برگزاری مناسب و استفاده اثر بخش از زمان موجود را به کار گیرند.

وی ضمن بیان نظرات خود درباره برنامه های پیش بینی شده در گردهمایی اعلام کرد: در این گردهمایی علاوه بر برنامه های معمول و مرسوم ، دو برنامه مهم و خاص اهدای قرآن کتابت شده  سواد‌آموزان به موزه استان قدس رضوی و تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم موحدی نیا نیز گنجانده شده است. در این راستا همه همکاران و متولیان برگزاری گردهمایی باید با دقت به ظرافت نسبت به برگزاری در خور شان آن اهتمام لازم را داشته باشند.

گفتنی است بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر است اولین گردهمایی معاونان و روسای ادارات  سواد‌آموزی در سال 97، از 19 الی 21 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 120 نفر از معانان  سواد‌آموزی مدیران کل آموزش و پرورش استان ها، روسای ادارت سوادآموزی ، سنجش و واگذاری و اعضای شواری مدیران سازمان نهضت  سواد‌آموزی در مرکز آموزشی رفاهی شهید سعیدی مشهد مقدس برگزار گردد.

در این گردهمایی همچنین از خانواده شهید مدافع حرم تجلیل شده و یک جلد از 5 نسخه قرآن کتابت شده توسط سواداموزان دوره انتقال در طرح کتابت نور به موزه آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :