تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ ۱۱:۱۷:۳۳
کد مطلب:  626028
مدیر کل امور تربیتی و مشاوره در نشست روسای ادارات امور تربیتی قطب های ششگانه کشوری اعلام کرد
تاسیس باشگاه حامیان تربیت

نشست روسای ادارات امور تربیتی قطب های ششگانه کشوری با حضور مدیر کل امور تربیتی و مشاوره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، مسعود شکوهی

در این جلسه که یکشنبه دوم اردیبهشت در دفتر اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: هماهنگونه که در حوزه آموزش خودمان را ملزم به اجرا می بینیم باید در حوزه امور تربیتی و پرورشی هم اینگونه عمل کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود هنر مدیران در این هست که با وجود همه مشکلات و کمبودها دنبال راهکارهای اجرایی مختلف باشند تصریح کرد: یکی از موضوعات مهمی که در آموزش و پرورش مغفول مانده اقتصاد اموزش و پرورش است.

شکوهی افزود: روسای ادارات استان ها علاوه بر اینکه به نیروی انسانی و ساماندهی آن می پردازند باید در خصوص مسایل امور تربیتی و مربیان هم توجه ویزه داشته باشند.

وی در ادامه گفت: انتظار ما از قطب های تشکیل شده در سطح کشور این هست که بر اساس موضوعات اعلام شده، راهکارهای اجرایی دقیق را مشخص کنند و با استفاده از ظرفیت های علمی موجود در استان ها چالشهای موجود در این حوزه را احصاء و مورد بررسی قرار دهند.

شکوهی با بیان اینکه نباید تسلیم بحران شد، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی به هنگام بروز بحران آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم به گونه که بیشترین موفقیت ها را در زمان ممکن کسب نماییم.

وی در خصوص نشریه تربیت نیز عنوان کرد: ما در نظر داریم از اول مهر ماه سال جاری مجدد این نشریه را با 4 عنوان تربیت مشاور ، تربیت ، تربیت مدیران و تربیت علمی - ترویجی منتشر کنیم که امیدواریم بعدا به علمی - پژوهشی تبدیل شود.

شکوهی در پایان از تأسیس باشگاه حامیان تربیت خبر داد و افزود: البته برای محقق شدن این امر نیاز به تشکیل بانک اطلاعاتی مربیان امور تربیتی در سراسر کشور داریم که امیدواریم با همکاری استان ها و ایجاد یک ساز و کار مناسب این امر محقق شود.

به اشتراک بگذارید :