تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ ۰۸:۰۳:۲۳
کد مطلب:  627667
طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش:
«حسین خنیفر» به ریاست دانشگاه فرهنگیان منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش حسین خنیفر به عنوان نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن حکم سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش به شرح ذیل است:

 

برادر ارجمند جناب آقای دکتر خنیفر

با سلام

نظر به تععهد، تخصص و تجارب ارزشمند و مراتب علمی جنابعالی و به استناد ماده 10 اساسنامه دانشگاه و مصوبه بیست و پنجمین جلسه کمیته منتخب تایید صلاحیت روسای دانشگاه ها مورخ 97/01/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان "رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب می شوید.

امید است در پرتو توجهات ایزد منان و پیروی از منویات گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رییس جمهور محترم و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اینجانب به مجلس شورای اسلامی نسبت به انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

انتظار میرود با مشارکت اساتید، صاحبنظران، کارکنان و دانشجومعلمان عزیز و تعامل سازنده با مسئولین محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران دانشگاه های سراسر کشور، شاهد تحولات و نوآوری کمی و کیفی در نظام تربیت معلم کشور بر اساس سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش باشیم.

توفیق جناب عالی را در انجام مسئولیت ها در راستای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسالت دارد.

 

شایان ذکر است به استناد اساسنامه این دانشگاه، صدور حکم رئیس دانشگاه منوط به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی است که شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه پیشین خود، انتصاب خنیفر به ریاست دانشگاه را تصویب کرده بود.

حسین خنیفر به عنوان چهارمین سرپرست دانشگاه فرهنگیان در تاریخ 20 آذر 1396 از سوی بطحایی وزیر آموزش و پرورش منصوب شده بود.

گفتنی است، پیش از این اسداله اسدی گرمارودی، جهانبخش محبی‌نیا و محمود مهرمحمدی سرپرستی این دانشگاه را به عهده داشتند.

به اشتراک بگذارید :