تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۰۳:۳۸:۰۱
کد مطلب:  628084
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان :
کلید سعادت و موفقیت جوامع به دست معلمین است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: کلید سعادت، شقاوت و موفقیت جوامع به دست معلمان و نوع برنامه های آموزشی و پرورشی است که عامل تعیین کننده وضعیت جوامع بشری در آینده به شمار می رود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ؛موسی دادی زاده در جمع فرهنگیان منطقه فین به مناسبت هفته معلم افزود: جامعه شناسان گفته اند کلید سعادت، شقاوت و موفقیت جوامع به دست معلمین سپرده شده است، اگر بخواهیم بدانیم یک جامعه در آینده جامعه پیشرفته و سعادتمندی خواهد شد باید به برنامه های درسی و تعالیمی که در مدارس به دانش آموزان آموخته می شود را مشاهده نماییم.

وی ادامه داد: باید ببنیم که در مدارس به دانش آموزان آموخته می شود در جهت تحقق چه اهدافی است و این معلمان هستند که نیروهای انسانی ماهر و متبهر را برای ترقی جامعه تربیت می کنند.

وی  بیان داشت: کار معلمان این است که جامعه را از ظلمت و تاریکی به سوی روشنایی هدایت کنیم و هر چه در این زمینه ایثار و تلاش نماییم، کشتی جامعه را به سوی ترقی، موفقیت و سربلندی با سرعت بیشتری به حرکت در خواهیم آورد.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هرمزگان یادآورشد:پیشرفت در زمینه ی گسترش پژوهشسراها با تخصیص مکانی تحت همین عنوان از9 مرکزبه 22 پژوهسرا در22 منطقه ی استان توفیقی است که در3 سال اخیر محقق شده ودراین مدت دانش آموزان توانستند ازفرصت شناخت،هدایت وحضور درسطح کشور وجهان بهره مند شوند.

 

دادی زاده درادامه با اشاره به شعار سال 97(حمایت ازکالای ایرانی )گفت: هدف پژوهشسراها ومسئولین ،حرکت بسوی استاندارد سازی وتولیدی نمودن اختراعات پژوهندگان است ،لذا همراهی،پشتیبانی ودلگرمی مسئولین ومعلمان قطعا کمک شایانی به تحقق این هدف ارزنده وملی خواهد نمود.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه فین نیز گفت: تجلیل از معلم تجلیل از شخص یا فرد نیست بلکه تجلیل از جایگاه معلمیست و ما همواره باید بکوشیم تا این جایگاه را ارتقاء دهیم.

محمد حیدری زاده افزود: کرامت و بزرگداشت فرهنگیان باید همواره در عمل سرلوحه برنامه هایمان باشد تا نسلهای آینده ساز کشور به درستی تربیت شوند .

به اشتراک بگذارید :