تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ ۰۹:۱۷:۴۳
کد مطلب:  629323
مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان در دانشگاه فرهنگیان فرمودند
معاونت پرورشی را باید جدی بگیرید

در خصوص معاونت پرورشی نیز گفتند: من بارها بر موضوع معاونت پرورشی تأکید کرده‌ام و انتظار این است وزیر محترم که فردی با انگیزه و با نشاط هستند، این موضوع را به‌طور جدی پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) به مناسبت هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، منزلت و جایگاه والای معلمان را همچون معیشت آنان بسیار مهم و نیازمند توجه کامل خواندند و اجرای زمان‌بندی شده سند متقن و جامع تحول آموزش‌وپرورش را بسیار لازم و زمینه‌ساز نوسازی این دستگاه عظیم و سرنوشت‌ساز برشمردند.

ایشان با بیان اینکه نکته‌ی دیگر در مورد آموزش و پرورش، مسئله‌ی معاونت پرورشی است ، فرمودند: بنده در دوره‌های قبل و همچنین در این دوره، روی مسئله پرورشی تکیه و تأکید کردم؛ باید این موضوع را جدّی بگیرید.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین تاکید فرمودند: مسئله‌ی معاونت پرورشی در آموزش و پرورش، بسیار امر مهمّی است؛ پرورش خیلی مهم است و راه‌های پرورش هم راه‌های علمی مهمّی است.

ایشان در خصوص معاونت پرورشی نیز گفتند: من بارها بر موضوع معاونت پرورشی تأکید کرده‌ام و انتظار این است وزیر محترم که فردی با انگیزه و با نشاط هستند، این موضوع را به‌طور جدی پیگیری کنند.

به اشتراک بگذارید :