تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ ۱۳:۰۶:۴۴
کد مطلب:  630273
پیام تبریک مدیر سازمان دانش آموزی هرمزگان به مناسبت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی

مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان با انتشار پیامی به مناسبت ۲۱ اردیبهشت ،سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی را تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان،متن پیام تبریک مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان به مناسبت ۲۱اردیبهشت، سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی

خداوند سبحان را تقدیس و ستایش سزاست که خوان کرمش را به وسعت پهن دشت گیتی گسترانید تا عالمیان از لطف و رحمت واسعه اش منتفع ومتنعم گردند بی شک همه ی پیشرفت های مادی معنوی بشر در تربیت او ریشه دارد که از منبع زلال ایمان معرفت تعهد و ایثار سیراب می شوند. سازمان دانش آموزی دارای نقش و جایگاه خیره کننده ای در تربیت اجتماعی دانش آموزان عزیز میهن اسلامی است و اهمیت آن زمانی تجلی و تبلور می یابد که با اهداف و برنامه های پیش روی خود بستری مناسب برای بسط مشارکت نسلی متعهد ،متدین،شاداب،انقلابی و توانمند در عرصه های مختلف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تمهید نماید. سازمان دانش آموزی به مثابه بازویی توانمند برای معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش در زمینه سازی تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان و کسب فضایل اخلاقی، مهارتی، اجتماعی و کمالات انسانی است. اکنون در سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی فرصت را مغتنم شمرده وبا قدردانی از اقدامات و تلاش ها مجاهدتهای بی وقفه ی تمامی مربیان پرتلاش که سرمایه بزرگ سازمان دانش آموزی هستند این روز را صمیمانه به همه ی مربیان، مدرسان ودانش آموزان عزیز عضو تشکلات پیشتازان، خبرگزاری پانا، مجلس دانش آموزی، مجامع اعضا و مربیان و همه ی تلاشگران این عرصه در سراسر استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از مساعی ،همکاری،و تعامل سازنده همه ی همکاران عزیز در مجموعه ی آموزش وپرورش استان تشکر می نمایم. ضمن استعانت از خداوند متعال وبا پیروی از منویات مقام معظم رهبری شاهد حضور پویا و فعال این تشکل بزرگ دانش آموزی وانتقال مهارتهای اجتماعی به نسل نوپا و جوان که به حق آینده سازان انقلاب اسلامی هستند باشیم .

 

                                                                    محمد اعتمادی

مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان

به اشتراک بگذارید :