تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ ۱۱:۰۱:۰۱
کد مطلب:  632434
حضور قائم مقام وزیر در امور بین الملل در مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی

دکتر غلامرضا کریمی با حضور در مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ضمن دیدار با رئیس، معاونان و همکاران این مرکز فرارسیدن روز روابط عمومی را تبریک گفت.

دکتر غلامرضا کریمی ضمن حضور در دفتر مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی به ایشان و همکاران روابط عمومی از زحمات همه دست اندر کاران این حوزه  در انعکاس و اطلاع رسانی به موقع اخبار مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور تشکر و قدردانی نمودند.

دکتر کریمی در ادامه فرمودند در طول دوره کوتاهی شاهد حرکت های بسیار خوبی در حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی بوده ایم و این امر در راستای اهداف وزیر محترم آموزش و پرورش در ارتقاء جایگاه وزارت آموزش و پرورش در حوزه خبر و رسانه و با مدیریت و تعامل خوب حاکم بر این حوزه میسر گردیده است وستودنی می باشد.

ایشان در ادامه با همراهی  رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و معاونین وی از اتاق تحریریه خبر  و همچنین از استودیو الفبای مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی بازدید و ضمن آروزوی موفقیت برای همه دست اندر کاران حوزه روابط عمومی بر ادامه مناسبات و همکاری های فی مابین تاکید نمودند. در پایان دکتر کریمی دفتر یادبود روز روابط عمومی را امضاء نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :