تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۰۴:۰۸:۴۳
کد مطلب:  632717
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با امام جمعه دهلران دیدار نمودند

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با امام جمعه شهرستان دهلران و ادای احترام به مقام شامخ شهدای این شهرستان با حضور در یادمان شهدای گمنام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دهلران ،  مدیر کل آموزش و پرورش استان و هیات همراه با امام جمعه شهرستان دهلران دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که در دفتر امام جمعه این شهرستان و با حضور رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش ، شیروانی معاون آموزش متوسطه و رضایی رییس اداره اطلاع رسانی اداره کل، مدیر ، معاونین و کارشناسان این مدیریت برگزار گردید ابتدا حاج آقا موسوی امام جمعه شهرستان ضمن عرض خیر مقدم خدمت میهمانان فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفتند و اظهار داشتند که : حضور مدیران ارشد در شهرستان ها منشأ خیر و برکت و مایه امیدواری است.

ایشان ضمن اشاره به مشکلات شهرستان دهلران افزودند : شهرستان دهلران یک شهرستان ویژه است و امکانات و توجه بیشتری نیاز دارد آب و هوای بسیار گرم، بافت های قدیمی مدارس ، نبود امکانات سرمایشی مطلوب ، نبود آسفالت در حیاط های مدارس، عدم امکانات قوی آزمایشگاهی ، اعتبارات اندک حوزه های پرورشی و قرآنی ، وجود کلاس های کانکسی در روستا ، عدم وجود امکانات رفاهی برای معلمان، لحاظ نشدن حق نوار مرزی برای فرهنگیان دهلرانی از جمله مشکلات این شهرستان اعلام داشتند.

در ادامه این دیدار رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر از حمایت های بی دریغ امام جمعه شهرستان از مجموعه آموزش و پرورش دهلران و از دغدغه ها و حساسیت های آموزشی و تربیتی ایشان تقدیر نمودند .

ایشان قول مساعد دادند که تمامی مشکلات مدارس این شهرستان را پیگیری و در جهت رفع آنان تلاش خواهم نمود و در خصوص بازسازی و مقاوم سازی مدارس و تهیه و تجهیز وسایل سرمایشی مدارس با اداره کل نوسازی  رایزنی خواهم کرد.

در پایان این جلسه مدیر کل آموزش و پرورش به همراه امام جمعه و مسئولین آموزش و پرورش به زیارت یادمان شهدای گمنام این شهرستان رفتند و با گل و گلاب و نثار فاتحه به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام نمودند.

به اشتراک بگذارید :