تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ ۰۴:۳۳:۲۸
کد مطلب:  633615
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
اختتامیه مسابقات ورزشی فرهنگیان استان کرمان برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان از برگزاری اختتامیه مسابقات ورزشی فرهنگیان استان کرمان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، ماشاالله میرزاحسینی با اعلام این خبر افزود: مسابقات ورزشی فرهنگیان استان کرمان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ویژه برادران و خواهران و در پنج رشته والیبال، فوتسال، شطرنج، بدمینتون و تنیس روی میز از ۱۷ اردیبهشت ماه لغایت ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار شد.

وی گفت: در بخش برادران در رشته فوتسال تیم های شهرستان های ریگان، ناحیه دو و عنبرآباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

میرزاحسینی افزود: در رشته والیبال برادران تیم های شهرستان های زرند، نرماشیر و کهنوج به ترتیب عناوین برتر را به خود اختصاص دادند و در بخش والیبال خواهران نیز تیم های شهرستان های جیرفت، سیرجان و ناحیه دو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان، اظهار داشت: در رشته تنیس روی میز برادران، مهراد جرجندی از ناحیه دو، علیرضا عطار زاده از ناحیه یک و معین لطیفی از ناحیه دو مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی خاطرنشان کرد: در رشته تنیس روی میز خواهران خانم ها فاطمه زنگی آبادی از ناحیه دو، الهام رحیمی مجد و شیما مجدزاده از شهرستان سیرجان به ترتیب موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند.

میرزاحسینی در ادامه افزود: در رشته بدمینتون خانم ها مهشید عطاری، اعظم انجم شعاع از ناحیه دو و نفیسه شیخ اسدی از ناحیه یک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب و در بخش براداران آقایان محمدجواد روحانی از ماهان، محمد حاتمی و مهدی محمودآبادی از سیرجان بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: در رشته شطرنج خواهران نیز خانم ها بتول منتظر از ناحیه یک مقام اول، زهرا تابنده از سیرجان مقام دوم و وحیده جعفری از ناحیه یک مقام سوم را کسب کردند و در بخش برادران نیز آقایان محمد کمالی پور از جیرفت، محمدحسین صادقی از بم و محمد مهدی شمسی از بافت موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

میرزاحسینی در پایان به برگزاری مسابقات بدمینتون دوبل برادران اشاره کرد و افزود: آقایان محمدجواد روحانی و سیدکمال الدین موسوی مقام اول، محمد حاتمی و مهدی محمود آبادی مقام دوم و مهدی پارسا و محمد خسروی موفق به کسب مقام سوم در این رشته از مسابقات شدند.

برپایه این گزارش مسابقات ورزشی فرهنگیان استان کرمان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ویژه برادران و خواهران در پنج رشته والیبال، فوتسال، بدمینتون، شطرنج و تنیس روی میز از ۱۷ اردیبهشت ماه لغایت ۲۵ اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی و ورزشی سعادت برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :