تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ ۰۵:۴۱:۳۷
کد مطلب:  633731
به مناسبت 27 اردیبهشت ماه وروزروابط عمومی انجام شد:
تقدیر معاون وزیرآموزش وپرورش و جمعی از مسوولین ازکارکنان روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس

معاون وزیر ورییس سازمان مدارس ومراکز غیردولتی ومشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: روابط عمومی ها چشم بینا و گوش شنوای دستگاهها هستند

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، دکتر مجتبی زینی وند در حاشیه سفر به شیراز به مناسبت 27 اردیبهشت ماه وروزروابط عمومی از رییس و کارشناسان اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس تقدیر کرد

معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: روابط عمومی ها واقعا چشم بینا و گوش شنوای دستگاههاهستند و به تعبیر رهبر معظم انقلاب سنسورهای یک دستگاه هستند که شاید زیباترین تعبیر در خصوص وظایف روابط عمومی هست

زینی وند گفت:هر زمانی که حس کردید روابط عمومی ای قوی دارید شک نکنید که تدبیر تان در امور خوب است و رصدتان و پاسخگویی تان خوب بوده و بدانید که در کارتان موفق خواهید بود .

معاون وزیر و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: روابط عمومی ها افرادی هستند که در کمال گمنامی کارشان را به خوبی انجام می دهند و ما سپاسگزار لطف و زحمات این عزیزان هستیم.

درهمین راستا جمعی از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش فارس نیز از کارکنان اداره روابط عمومی این اداره کل تقدیر کردند.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس یکی از این مسئولین بود که  با حضور در اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل از زحمات کارکنان ان بخش تقدیر کرد.

در بازدیداحمد علی قهرمانی ،اکثریت کارکنان حوزه معاونت تربیت بدنی وسلامت  اداره کل نیز حضور داشتند.

بنا براین گزارش رئیس و کارکنان اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل نیز، ضمن حضور در اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل ، از زحمات کارکنان این حوزه تقدیر کردند.

غلامرضا کمالی که به اتفاق جمعی از همکاران خود در روابط عمومی اداره کل حضور یافته بود ،گفت: تعامل خوب دوایر با روابط عمومی موجب کاهش هزینه ها و همچنین بهبود عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس و جمعی از روسا و کارشناسان حوزه های داخلی این معاونت نیز ضمن حضور در اداره روابط عمومی ، از کارکنان روابط عمومی اداره کل تقدیر کردند.

به اشتراک بگذارید :