تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۶:۰۶:۱۷
کد مطلب:  634612
در شهرستان بدره صورت گرفت:
جلسه هماهنگی مدیران مدارس و فرهنگیان شهرستان بدره در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان

جلسه توجیهی و هماهنگی مدیران مدارس و فرهنگیان شهرستان بدره، با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان بدره، نمایندگان صندوق ذخیره استان و پرسنل این مدیریت، در آموزش و پرورش شهرستان تشکیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بدره، جلسه توجیهی و هماهنگی در خصوص صندوق ذخیره فرهنگیان، با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، نمایندگان صندوق ذخیره استان، پرسنل این مدیریت و حضور مدیران و فرهنگیان بدره، در آموزش و پرورش  این شهرستان تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه حیدربیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ، ضمن تبریک  به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و همچنین خیر مقدم به نمایندگان صندوق ذخیره در استان، مدیران و فرهنگیان فهیم شهرستان بدره، گزارشی از صندوق ذخیره فرهنگیان این مدیریت ارائه و بیان نمودند: که پوشش پرسنل مدیریت آموزش و پرورش بدره در صندوق ذخیره نزدیک مرز صددرصدی است.

سپس علی عسکراحمدی نماینده صندوق ذخیره در استان اظهار نمود: سودآوری فعالیت های اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان در سالیان قبل تقریباً به دو برابر کل واریزی سهم اعضاء و دولت انجامیده و این همان وجه تمایز این صندوق با سایر مؤسسات بدون خروجی سالانه می باشد.

در ادامه مدیران و فرهنگیان شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص عملکرد صندوق ذخیره ارائه دادند.

در ادامه  در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش، کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور نمایندگان استانی صندوق ذخیره و اعضای کارگروه تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه ابتدا دستور کار جلسه توسط قادر آزادیان دبیر جلسه مطرح، و سپس مقرر گردید که در خصوص طرح استمرار عضویت همکاران بازنشسته و همچنین فرم های افزایش سهم همکاران تا 5 درصد اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :