تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۸:۳۰:۵۰
کد مطلب:  634821
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
راهیابی سه دانش آموز نخبه المپیاد ریاضی استان به مسابقات جهانی 2018رومانی

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از راهیابی سه دانش آموز نخبه المپیاد ریاضی و دارنده مدال طلای کشوری، به مسابقات 2018 جهانی رومانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «عسکری نیکزاد» با اعلام این مطلب افزود: در سایه الطاف الهی و مدد تلاش وبرنامه ریزی متولیان امور نخبگان آموزش و پرورش استان و سعی دانش آموزان ساعی، مازندرانی ها نیمی از اعضای تیم ملی سی و ششمین  المپیاد علمی رشته ریاضی جهت اعزام به مسابقات جهانی 2018رومانی را به خود اختصاص دادند.

وی در ادامه ضمن تبریک و شادباش این رخداد بزرگ علمی استان، تصریح کرد: از برجسته ترین ویژگی های این اتفاق نادر این است که در طول تاریخ المپیادهای علمی استان تکرار نداشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، با اشاره به راهیابی 3 دانش آموز دارنده مدال طلای المپیاد کشوری ریاضی به تیم ملی جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات 2018رومانی، ادامه داد: دانش آموزان محمد شریفی از مرکز شهیدبهشتی ساری یک، احمد رمضان پور از مرکز شهید بهشتی آمل و ابوالفضل شیر محله از مرکز شهید بهشتی بابل، نخبگان ریاضی و استعداد های برتر معرفی شده به تیم ریاضی اعزامی به رومانی هستند.

نیکزاد، با آرزوی موفقیت و پیروزی دوباره این استعدادهای برتر استان، در مسابقات جهانی ریاضی 2018 رومانی ، خاطرنشان کرد: این افتخار نتیجه همت و پشتکار و استعداد برتر افتخار آفرینان ، هم افزایی و مشارکت وهماهنگی آنان باهم در طول مدت آماده سازی  بوده که امیدواریم تداوم داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :