تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۰۹:۲۰:۴۱
کد مطلب:  634919
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:
روابط عمومی در ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش هرمزگان نقش محوری دارد/ افتخار آفرینی این مجموعه مایه مباهات است

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: روابط عمومی در ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش هرمزگان نقش محوری دارد و این مجموعه به درستی در مسیر اهداف و راهبردهای تعیین شده در حال حرکت است.

به گزارش اداره اطلاع  رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، دانش هاشمی پور در آیین تجلیل از مجموعه روابط عمومی آموزش و پرورش استان افزود: روابط عمومی آموزش و پرورش در دوره جدید با تکیه بر فن آوری های نوین و روش ها و رویکردهای روزعلم ارتباطات به خوبی توانسته است در همراهی با اهداف و سیاست های نظام تعلیم و تربیت همگام باشد و در رشد شاخص ها سهم خود را ایفا کند.

وی با بیان اینکه همه ظرفیت ها برای ارتقاء این جایگاه به کار گرفته شده است، خاطرنشان کرد: معتقدیم هر چه مجموعه روابط عمومی از اختیار و میدان عمل بیشتری  برخوردار باشد نتیجه آن در شاخص فعالیت های برون سازمانی و افکار عمومی به نفع مجموعه تعلیم و تربیت است.

این مسوول یادآورشد: کسب موفقیت های مستمر در استان و همچنین موفقیت های کشوری روابط عمومی آموزش و پرورش حاصل مدیریت مبتنی بر هدف و توجه به اصول حرفه ای کار در مجموعه روابط است.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان همچنین گفت: توجه به سیاست های وزارت آموزش و پرورش و تلاش در جهت نهادینه شدن اهداف سند تحول بنیادی در بعد برون سازمانی و تنویر افکار عمومی از  جمله معیارهایی است که روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به خوبی توانسته است در تحقق آن موفق عمل کند.

هاشمی پور همچنین  با اشاره به تحولات علوم ارتباطی و گسترش شبکه های مجازی، نقش روابط عمومی در ایفای مسوولیت خود در این عرصه را بسیار خطیر عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در سایه توجه به مقتضیات کار با رسانه های جمعی و شبکه های مجازی و ارتباطی، روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان به خوبی توانسته است در این شاخص نیز موفق عمل کند که خروجی آن افزایش تعامل و همگرایی رسانه های جمعی با آموزش و پرروش است.

وی اظهار امیدواری کرد: روابط عمومی آموزش و پرورش بتواند در پیشبرد برنامه های وزارت آموزش و پرورش در مسیرموفقیت های کسب شده همچنان عملکرد موفقیت آمیز خود را استمرار ببخشد.

در این آیین از نعمت روز پیکر، رییس اداره روابط عمومی و کارشناسان روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان به پاس کسب عنوان برتر استانی و کشوری در بین ادارات کل استان هرمزگان، با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :