تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ ۰۹:۵۴:۵۲
کد مطلب:  635760
اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به مدارس هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان از اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به مدارس استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، دانش هاشمی پور افزود: این تجهیزات امروز در قالب 22 کامیون شامل انواع تجهیزات ورزشی از جمله پایه والیبال، پایه بسکتبال، میز پینگ پنگ،پایه بدمینتون  و انواع توپ و تور  و دستگاه های ارزشیابی دروس تربیت بدنی است که به مناطق ارسال شد.

وی ادامه داد: برای این میزان تجهیزات در مجموع  پنج میلیارد ریال از سوی وزارت آموزش و پرورش هزینه و به استان اختصاص داده شد.

 وی تصریح کرد: ارسال تجهیزات ورزشی به مناطق استان با هدف عدالت آموزشی و غنی سازی و اجرای آزمونهای هماهنگ، توسعه المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای، غنی سازی اوقات فراغت و تجهیز کانونهای ورزشی درون و برون مدرسه ای انجام شده است و همه مقاطع تحصیلی را شامل می شود.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان، این تجهیزات با اولویت مدارس فاقد تجهیزات است و در برنامه امسال درصدد هستیم نسبت به توسعه تجهیزات ورزشی در همه مناطق  استان اقدام کنیم.

هاشمی پور در پایان ار توسعه سالن های ورزشی و ارتقاء سرانه ورزشی مدارس به  50سانتی متر در سال تحصیلی جاری خبرداد و گفت: توجه به درست تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان از اولویت های آموزش و پرورش استان است.

به اشتراک بگذارید :