تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ ۰۴:۵۲:۳۵
کد مطلب:  636052
برنامه رادیویی ایلام و توسعه میزبان مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام بود

مدیرکل آموزش و پرورش استان در گفتگوی زنده رادیویی سیاست ها و برنامه های راهبردی دستگاه تعلیم و تربیت استان را تبیین کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، روز یکشنبه 30 اردیبهشت برنامه رادیویی ایلام و توسعه مر کز ایلام  میزبان اسفندیار رستم زاد مدیر کل آموزش و پرورش استان بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان قبولی طاعات و عبادات  شنوندگان این برنامه گفت: دستگاه تعلیم و تربیت استان به عنوان یکی از بزرگ ترین ادارات کل با قریب صد هزار دانش آموز و حدود 11 هزار همکار شاغل  و فرهنگی مشغول فعالیت خود می باشد.

وی توسعه پایدار را در گرو توسعه منابع انسانی دانست و تصریح کرد:تنها راه تحقق توسعه منابع انسانی توجه ویژه به آموزش و پرورش است و از همین روی باید به توجه به بند بند سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین برنامه نظام آموزش و پرورش و نقشه راه ما در جهت تحقق ساحت های  سند تحول برای زندگی ایرانی اسلامی همت گماریم.

  ایشان تصریح نمود: هنرستان ها منابع کار آفرینی می باشند بنابراین برای تجهیز آن ها مبلغی بالغ بر 10 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

 رستم زاد  در پایان سخنان خود اظهار نمود: جشنواره مدرسه شاد را در مدارس ابتدایی برگزار خواهیم نمود و در حال تدوین برنامه های عملیاتی آن می باشیم لذا در این راه نیازمند همکاری و هم فکری معلمان، صاحب نظران، دستگاه های اجرایی استان و خیرین می باشیم.

به اشتراک بگذارید :