تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ ۰۹:۰۱:۴۵
کد مطلب:  636422
در دیدار مدیرکل حفظ آثار و مدیرکل آموزش و پرورش استان مطرح شد؛
پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان

در دیدار مدیرکل حفظ آثار مازندران و مدیرکل آموزش و پرورش استان بر این تأکید شد که پارک موزه دفاع مقدس فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار در میان دانش آموزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این دیدار با تمجید از احداث این بنای ماندگار در مرکز استان گفت: پارک موزه دفاع مقدس در ساری یکی از بهترین مکان های تفریحی و فرهنگی برای خانواده ها، دانش آموزان و تمامی اقشار است.

عسکری نیکزاد با اشاره به ارزشمند بودن این کار افزود: این پارک در عین آنکه امنیت بالایی برای خانواده ها دارد می تواند به عنوان مجموعه ای بزرگ برای دانش آموزان و اولیا مورد استفاده قرار گیرد که در این زمینه ما انتظار داریم چنین کارهای خوبی تداوم داشته باشد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه در این پارک سعی شده تا تمامی اتفاقات دفاع مقدس شبیه سازی شود، گفت: 80 درصد از کار نمایشگاه دفاع مقدس آماده شده و 20 درصد از کار اجرایی آن باقی مانده است.

 سرتیپ دوم پاسدار عبدالله ملکی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانش آموزان افزود: این پارک بهترین فرصت برای اردوهای راهیان نور است که راویان ما می توانند به صورت زنده در محل حضور یافته و فضا و خاطرات دفاع مقدس را برای دانش آموزان تداعی کنند.  

 

به اشتراک بگذارید :