تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ ۰۶:۲۴:۰۷
کد مطلب:  640545
پنجمین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ایلام برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: کارگاه های آموزشی آسیب های اجتماعی برای دانش آموزان کارکنان واولیاء دانش آموزان برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، پنجمین جلسه کمیته پیشگیری با حضور رستم زاد مدیرکل و سایر اعضا ء در محل سالن کنفراس آموزش وپرورش استان با محوریت تشریح بسته آموزشی وتقویت مراکز مشاوره توسط دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

در ابتدا ی جلسه خانم اسلامی معاون تربیت بدنی وسلامت  آموزش و پرورش استان ضمن قرائت دستور کار جلسه خلاصه ای از برنامه ها وفعالیت انجام گرفته در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس استان برای شرکت کنندگان در جلسه تشریح نمودند .

رستم زاد مدیر کل آموزش وپرورش استان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان وخوش آمد گویی به مهمانان واعضاء حاضر در جلسه ، عنوان کرد : هم اکنون با توجه به فراگیر شدن  آسیب های اجتماعی وفرهنگی با طراحی های پیچیده ای که از طرف کشورهای مستبد ومخالف نظام جمهوری اسلامی ایران برای نسل جوان انجام می گیرد، و به دنبال این فرآیند، ما شاهدیم آسیب ها هر روز از شکلی به شکل دیگر خودنمایی می کنند  لذا از این منظر انتظار است دستگاهها ونهادهایی که به هرنوع ارتباط نزدیکی با آموزش وپرورش دارند ،  به کمک این دستگاه عظیم آمده و ما را در کنترل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی یاری فرمایند.

در این جلسه ناصری فر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن ارایه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های انجام گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی در خصوص تشریح بسته آموزشی وتقویت مراکز مشاوره استان  پرداخت وخواستار همکاری بیش از پیش آموزش پرورش درراستای اجرای برنامه های در دست اقدام آن حوزه در سطح مدارس استان شدند. درپایان مقرر گریدد دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تهیه تفاهمنامه مربوطه اقدام و به امضاء طرفین برسد.

به اشتراک بگذارید :