تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ ۱۵:۳۵:۰۰
کد مطلب:  642159
در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر مخالفت آموزش و پرورش با استفاده از پیام رسان‌های داخلی اعلام شد:
وزارت آموزش‌وپرورش از اولین روزهای ابلاغ بخشنامه دولت به استفاده از پیام‌رسان داخلی تاکید کرده است

در پی انتشار برخی اخبار نادرست مبنی بر اعلام مخالفت وزارت آموزش و پرورش با پیام رسان‌های داخلی، مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرد: وزارت آموزش‌وپرورش از اولین روزهای ابلاغ بخشنامه دولت در خصوص استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی با صدور بخشنامه‌های داخلی به استفاده از این پیام‌رسان‌ها تأکید ویژه کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در روزهای گذشته یکی از نمایندگان مجلس اقدام به انتشار مصاحبه‌ای کرده است و در آن بانک مرکزی و وزارت آموزش‌وپرورش را به صدور بخشنامه در مورد عدم استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی متهم کرده است. مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش ضمن رد ادعاهایی از این قبیل خاطرنشان می‌سازد، آموزش‌و پرورش اولین دستگاهی بوده است که بخشنامه استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی را مورد تأکید و مراتب را به‌تمامی استان‌ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرده است و در این راستا؛ به مدیران روابط عمومی سراسر کشور جهت استفاده از پیام‌رسان داخلی و ایجاد صفحه اختصاصی آموزش‌وپرورش در چند پیام‌رسان داخلی ازجمله سروش،آی گپ و... برای انتشار اخبار پورتال روابط عمومی، راه‌اندازی صفحه اختصاصی در پیام‌رسان‌های داخلی و قطع ارتباطات اداری از پیام‌رسان‌های خارجی اقدام کرده است.

شایان‌ذکر است، فعالیت مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌و پرورش در پیام‌رسان‌های داخلی از تاریخ 4 خرداد 97 آغازشده است.

به اشتراک بگذارید :