تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۰۳:۴۳:۰۴
کد مطلب:  642290
معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
کسب رتبه نخست کشور در طرح مدیریت مورد

معاون تربیت بدنی و سلامت آوزش و رورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش استان موفق به کسب مقام اول کشور در طرح مدیریت مورد یا مداخلات اجتماعی دانش آموزان شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مهدی گلدانی مقدم صبح امروز در جمع کارکنان ادارات تربیت بدنی و سلامت این اداره کل اظهار کرد: در سال تحصیلی جاری بیش از 60 درصد مدارس استان در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شرکت کردند.

وی با اشاره به کسب مقام سوم کشور در طرح ابتکارات مدرسه ای توسط آموزش و پرورش استان، تصریح کرد: تصاحب عنوان قهرمانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانش آموزان دوره اول متوسطه کشور یکی دیگر از افتخارات آموزش و پرورش به شمار می رود.

گلدانی مقدم  برگزاری جشنواره نوجوان سالم، اجرای طرح تقسیم کار ملی برای دانش آموزان پایه های ششم، هفتم، هشتم و نهم استان و اجرای طرح مراقبت اجتماعی از دانش آموزان(نماد) در دو شهرستان بیرجند و درمیان را از مهم ترین برنامه های اجرا شده این معاونت در سال تحصیلی جاری برشمرد و یاد آور شد: علاوه بر این،طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در 60 کلاس پایه هشتم شهرستان های بیرجند، قاین و فردوس برگزار شده است.

وی از اجرای طرح دادرس در بین دانش آموزان دختر و پسر دوره اول متوسطه خبر داد و افزود: به منظور پیشگیری از بیماری های دهان و دندان،  و ارتقای سلامت جسمی دانش آموزان استان طرح مکمل یاری ویتامین دی و آهن در مدارس اجرا شده است.

به اشتراک بگذارید :