تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۰۵:۳۴:۰۳
کد مطلب:  642443
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد:
کسب رتبه سوم کشور در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری

سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همکاران ودانش آموزان استان در هیجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب رتبه سوم کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، علی اصغر موسوی کیا صبح امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری در خراسان جنوبی در سال تحصیلی جاری با مشارکت 13 هزار دانش آموز و فرهنگی در 15 رشته آغاز شد.

وی، شعر، داستان، مقاله پژوهشی، وبلاگ نویسی ،فیلم کوتاه، نمایشنامه نویسی ، نقاشی،طراحی،گرافیک،خوشنویسی،سرود ، وسرودهمگانی را از جمله این رشته های برشمردو تصریح کرد: پس از برگزاری مسابقات در مرحله منطقه،تعداد250برگزیده، در مرحله استانی به رقابت پرداختند که درپایان 32 نفر مجوز حضور درمرحله کشوری را کسب کردند.

موسوی کیا ادامه داد: با اعلام نتایج مرحله کشوری، آقای صادق حامدی نسب از شهرستان بیرجند وسرکار خانم زهرا فتحی از شهرستان طبس در رشته مقاله پژوهشی حائز رتبه سوم کشور دراین مسابقات شدند

سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی در ادامه یاد آور شد: همچنین دانش آموز نگار زرنگ از شهرستان بیرجند در رشته سخنوری رتبه سوم کشور را به دست آورد و در بخش هرخانواده ایرانی یک پاسخ نیز دانش آموز فاطمه آشوری از شهرستان فردوس  به عنوان برگزیده کشوری معرفی شد.

به اشتراک بگذارید :