تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۰۵:۳۹:۳۴
کد مطلب:  642445
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان خبرداد:
18 خرداد ماه آخرین فرصتِ دانش آموزان برای ثبت سفارش خرید کتاب

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان 18خرداد ماه را آخرین فرصتِ دانش آموزان برای ثبت سفارش خرید کتاب درسی اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، حمیدرضا دعاگویی با اعلام این خبر افزود: مدیران مدارس و دانش آموزان پایه دوم تا پایه ششم دوره ابتدایی، پایه های یازدهم و دوازدهم شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش، پایه های یازدهم و دوازدهم رشته معارف اسلامی، پایه هشتم و نهم استعدادهای درخشان تا تاریخ 18 خردادماه 97 فرصت دارند، نسبت به ثبت نام کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir  اقدام نمایند.

وی گفت: کتاب های درسی دانش آموزان دوره های تحصیلی اعلام شده از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.

حمیدرضا دعاگویی خاطرنشان کرد: دانش آموزان و مدیران مدارس می توانند برای دریافت تقویم زمانی کتاب های درسی به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به آدرس  www.irtextbook.ir  مراجعهنمایند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، تاکید کرد: دانش آموزان عزیز ثبت نام کتاب درسی را به روزهای پایانی موکول نکنند.

 

به اشتراک بگذارید :