تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۷:۱۴:۴۴
کد مطلب:  643205
مدیر کل بازرسی هرمزگان:

آموزش بازرسان در ارتقاء سلامت اداری نقش مهمی دارد/ آموزش و پرورش محور توسعه است مدیر کل بازرسی هرمزگان با تاکید براینکه آموزش بازرسان در ارتقاء سلامت اداری نقش مهمی دارد، از آموزش و پرورش به عنوان محور توسعه و پیشرفت جامعه یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، رضا ستائی مختاری در دیدار رییس و کارکنان اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان افزود: از مهمترین وظایف سازمان بازرسی نظارت بر حسن عملکرد مجریان و اجرای صحیح قوانین است و با تقدم اصل پیشگیری در جهت رعایت قانون و حقوق مردم با قاطعیت تمام عمل می کند.

وی تصریح کرد: جهت گیری اصلی برنامه‌های سازمان بازرسی بر اساس سیاست ها و خط ‌مشی‌های کلی نظام با هدف نظارت  دقیق بر حسن امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اداری و در اجرای اصل 174 قانون اساسی است و برای تحقق این مهم همه باید در راستای صیانت از اجرای قانون همکاری لازم را با سازمان بازرسی داشته باشند.

مدیرکل بازرسی هرمزگان یادآورشد: رعایت قانون و محوریت این مهم به معنی سنگ اندازی و سخت گیری بی مورد نیست چرا که روح  حاکم بر قانون توجه به منافع مردم و سعادت جامعه است.

این مسوول همچنین گفت: به منظور تقویت همکاری های بین بخشی این سازمان آمادگی لازم را در همه زمینه ها دارد و اولویت کار نیز آموزش های مستمر به منظور ایفای درست وظایف کارکنان دست اندرکار بازرسیی است.

مختاری در پایان بیان داشت: قطعا هرچه میزان دانش و اگاهی کارکنان بازرسی بیشتر باشد توانمندی آنان در صیانت از قانون و ارتقاء شاخص های سلامت اداری بیشترخواهد بود .

در این دیدار رییس اداره عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان ضمن قدردانی از توجه ویژه اداره کل بازرسی استان در توجه به افزایش تعامل و همکاری های دوجانبه اظهار کرد: آموزش و پرورش هرمزگان با محور قراردادن قانون همه تلاش و اهتمام خود را در جهت صیانت از قوانین و مقررات کشور دارد.

احمد رحیمی افزود: خوشبختانه در میان مجموعه های اداری، آموزش و پرورش با وجود گستردگی و جمعیت کارکنان ، کمترین انحراف از قانون را دارد که این مهم بیانگر توجه ویژه مجریان تعلیم و تربیت به حاکمیت قانون در جامعه است.

رییس اداره عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش هرمزگان همچنین گفت: به منظور ارتقاء شاخص های سلامت اداری، آموزش و پرورش هرمزگان همکاری و تعامل جدی با سازمان بازرسی دارد چرا که هدف مشترک همه مجموعه های اداری رعایت قانون و افزایش سطح سلامت اداری است.

 

به اشتراک بگذارید :