تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۸:۲۲:۱۲
کد مطلب:  643277
کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران گفت:
کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح در تابستان 97 پایگاهی شاد و آموزنده خواهد بود

کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح در راستای بهبود اوقات فراغت دانش آموزان شهر تهران در تابستان 97 برنامه های جذاب، متنوع، علمی، فرهنگی و آموزشی را تدارک دیده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی گفت: کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح در راستای بهبود اوقات فراغت دانش آموزان شهر تهران در تابستان 97 برنامه های جذاب، متنوع، علمی، فرهنگی و آموزشی را تدارک دیده است.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: همه ساله درفصل تابستان، کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح با رویکرد کشف و هدایت استعدادهای دانش آموزان و در راستای استمرار فرایندهای تربیتی  به برگزاری پایگاه‌های تابستانی اقدام می‌کند و امسال نیز فعالیت پایگاه‌ بهبود اوقات فراغت دانش آموزان از ابتدای تیر آغاز می شود.

عبدالرسول کریمی افزود: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، استمرار فعالیت‌های پرورشی سال تحصیلی در ایام تابستان، ارتقای سطح اعتقادی، علمی، اجتماعی و مهارت‌های فنی، حرفه‌ای، فرهنگی و هنری دانش آموزان، تقویت و تامین سلامت جسمانی و روانی و تقویت روحیه خودباوری و مسئولیت پذیری را  از جمله اهداف برگزاری طرح بهبود اوقات فراغت در تابستان برشمرد .

وی با بیان اینکه تابستان فرصت خوبی برای برنامه ریزی در امور تفریحی، سرگرمی، آموزشی، ورزشی، علمی و دینی است، تصریح کرد: دانش آموزان در فرصت پیش آمده تابستان می توانند با انتخاب و سلیقه خود، در  رشته هایی که به آن علاقه مند هستند شرکت کنند و بیشترین استفاده را ببرند .

وی با اعلام اینکه در تابستان سال 96 بیش از 3000 دانش آموز در پایگاه بهبود اوقات فراغت کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح جذب فعالیت‌های تابستانی شدند، اظهار کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم با افزایش کیفیت کلاس‌ها و خدمات، تعداد بیشتری از دانش آموزان را جذب کنیم .

براساس این گزارش کانون فرهنگی تربیتی شهید مفتح در خیابان شریعتی پایین تر از حسینیه ارشاد نبش کوچه کوشا قرار داشته و هر ساله میزبان دانش آموزان مناطق همجوار و سراسر شهر تهران می باشد.

پذیرش کلاس های تابستانی کانون از طریق شماره تماس های 33-22229030 و مراجعه حضوری امکان پذیر می باشد.

به اشتراک بگذارید :