تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ۰۸:۵۵:۵۵
کد مطلب:  643317
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل
ثبت نام دانش آموزان در پایه اول ابتدایی از 19 خردادماه 97 آغاز می شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد : ثبت نام دانش آموزان در پایه اول ابتدایی از 19 خردادآغاز می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش وپرورش استان اردبیل ، احمد ناصری  با تاکید بر ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی برای سال تحصیلی 98 -97  افزود: ثبت نام در دوره تحصیلی ابتدایی از 19 خردادماه 97 آغاز می شود و ثبت نام از دانش آموزان میان پایه بدون حضور اولیای دانش آموزان در فرصت مقرر به عمل می آید .

ناصری افزود : در سایه تعامل و همکاری اولیاء و مدیریت خوب مسئولین نواحی و مناطق استان و نیز مدیران مدارس می توانیم ثبت نامی بدون مشکل داشته باشیم .

وی خاطر نشان کرد: می توانیم با برنامه ریزی های دقیق علمی و آموزشی و تقویت همه جانبه ی مدارس ابتدایی و همچنین با توزیع مناسب جمعیت دانش آموزی در مدارس سطح شهر با توجه به محل سکونت دانش آموزان، حساسیت های ایجاد شده نسبت به برخی از مدارس را حذف کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین یادآور شد: ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از 19 خرداد ماه 97 به مدت یک ماه آغاز می شود.

احمد ناصری خاطر نشان کرد : اولیای دانش آموزان در ابتدا با مراجعه به مدرسه مورد نظر برای تحصیل فرزند خود ، ثبت نام موقت را انجام داده و از آنجا به پایگاه سنجش  سلامت معرفی خواهند شد .

ناصری همچنین با اشاره به اهمیت محدوده جغرافیایی درهنگام ثبت نام گفت : محل زندگی والدین با مدرسه ای که فرزند خود را ثبت نام می کند لحاظ می شود.

وی تصریح کرد : زمان ثبت نام دوره های تحصیلی متوسطه اول و دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :